Новини суспільства

Україна переходить на зимовий час. Коли потрібно переводити стрілки годинника?

З 1981 року в Україні двічі на рік, навесні та восени, переводять годинник. 2022 рік не став винятком, тому ми нагадаємо вам, коли потрібно переводити стрілки годинника.

Джерело: apostrophe

Україна, як і всі країни Європейського Союзу, переходить на зимовий час у ніч на останню неділю жовтня. О 4 годині ранку з 29 на 30 жовтня стрілки годинника необхідно перевести на годину назад. Тоді можна спати на годину довше.

Також 30 жовтня разом з Україною на зимовий час, окрім країн Європи, переходять Ізраїль, Іран, Австралія, Велика Британія, США та Канада. Однак є винятки: жителі північно-західної частини канадської провінції Онтаріо та американських штатів Аризона і Гаваї вони не переводять стрілки годинника.

Відзначимо, що на європейському континенті стрілки годинника не переводять лише Білорусь, Росія та Ісландія. Час у Рейк’явіку збігається з часом за Гринвічем, і лише влітку він на годину відстає від лондонського.

Читайте також:

Люди з країн, що розвиваються, частіше моляться і читають Біблію

Але все ж таки більшість країн світу не переводять годинники. Нагадаємо, що у 2011 році в Україні також спочатку було прийнято постанову про скасування переходу на зимовий час, але згодом її скасували.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!