СвітХристиянські новини

Влада в Китаї перетворює церкви в центри, де пропагується соціалізм

Влада в Китаї продовжує придушувати християн. Влада країни перетворила ряд церков в культурні центри, де пропагуються соціалістичні цінності.

Джерело: bog.news

Річ у тому, що церкви сприймаються як загроза, якщо вони швидко ростуть, а також запрошують іноземних гостей.
Як повідомляє Christian Post, нещодавно церква «Потік» в окрузі Янца провінції Фунін була насильно окупована офіційними особами Комуністичної партії Китаю і перетворена в «Центр культурного обслуговування села».
Раніше церква була розформована місцевим Об’єднаним фронтовим департаментом, і її звинуватили в «окупації культурної бази села». Зараз будівля використовується для пропаганди соціалістичних цінностей і розповсюдження «позитивної енергії» замість Євангелія.

Інша церква в околицях, церква Бейчжоужуан була вперше розформована в жовтні минулого року через відсутність належної реєстрації.
В останні роки з’явилися численні повідомлення про те, що китайська влада замінює хрести й зображення Ісуса Христа на Президента Сі й перетворює церкви в будівлі для політичної діяльності. Ці дії є частиною ширшої стратегії, спрямованої на припинення роботи будь-яких видів організації поза партією. У квітні місцева влада знесла хрест на церкві, щоб перетворити її в приміщення для літніх людей.
Також, що під час спалаху коронавірусу бідним християнським селам в декількох провінціях було наказано відмовитися від своєї віри й замінити зображення Ісуса портретами голови Мао і президента Сі або ризикнути втратити свої допомоги по соціальному забезпеченню.
Девід Каррі, президент і головний виконавчий директор Open Doors USA, який знаходився в Китаї в поїздці з метою з’ясування фактів до того, як COVID-19 з’явився в провінції Ухань, своїми очима побачив, як уряд Китаю бореться з християнством.
«Примусове закриття тисяч церков і видалення хрестів з будівель зараз є поширеною тактикою китайського уряду, щоб обмежити, а то й погасити, християнство», – написав Каррі в своєму огляді.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button