Сім'я

Львівські депутати просять Верховну Раду захистити та підтримати сімейні цінності

Львівська облрада ухвалила рішення про звернення до керівництва держави на черговій сесії 16 листопада 2021 року. Депутати просять Верховну Раду захистити та підтримати традиційні сімейні цінності в Україні.

Джерело: vsirazom

У цьому рішенні депутати вимагають не ратифікувати Конвенцію Ради Європи «Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами» (Стамбульську Конвенцію). У рішенні міститься прохання не допустити впровадження «гендерної ідеології» у національне законодавство.

Львівська обласна рада наполягає на необхідності впровадження дієвих механізмів протидії домашньому насильству. І для цього, за словами депутатів, не обов’язково ратифікувати неоднозначний документ – Стамбульську конвенцію. Достатнім є чинне українське законодавство щодо боротьби з домашнім насильством. Депутати вбачають за необхідне більше зосередитися на співпраці соціальних працівників та поліції, зосередити зусилля на створенні центрів підтримки.

Ініціатором звернення виступила Ірина Кравець, депутат «Української Галицької партії».

«Головною перешкодою на шляху ратифікації Стамбульської конвенції є введене нею визначення поняття “гендер” та його похідних», – прокоментувала Ірина Кравець. На думку депутата, нав’язування «гендерної ідеології» є загрозою нормальному розвитку дітей та суспільства в цілому. Ірина Кравець наголошує: «Сьогодні ми повинні відстоювати традиційні християнські цінності та показати дітям ідеальну модель сім’ї з батьком, матір’ю та дітьми».

Львівська облрада у своєму зверненні просить припинити нав’язувати суспільству ідею про нормальність різних сексуальних відхилень. У тому числі – в освітній, медичній, юридичній сферах.

Читайте також:

Нагадаємо, що понад 80 місцевих рад звернулися до Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів із проханням захистити інститут сім’ї в Україні. Обласні, районні, міські, селищні депутати з усієї країни вимагають:

  • зберегти статтю 51 Конституції України, у якій зафіксовано, що шлюб – це союз чоловіка та жінки;
  • вилучити ідеологічні терміни «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з українського законодавства та унеможливити їхню появу у майбутньому;
  • не допустити ухвалення закону «Про цивільне партнерство», адже це відкриває шлях до так званих «одностатевих шлюбів»;
  • виключити з усіх підзаконних актів норми, які ставлять за мету подолання так званих «гендерних стереотипів», адже це зазіхає на природу і біологічну стать;
  • ухвалити закон «Про заборону пропаганди гомосексуалізму» для створення безпечного інформаційного середовища для дітей.
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button