Домашня » Новини » У Нацполіції буде своя служба капеланів

У Нацполіції буде своя служба капеланів

Військова служба капеланства з'явиться у Національній поліціії України.

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

“У Нацгвардії впроваджено структуру капеланського служіння, яка відповідає структурі більшості військових формувань багатьох країн світу. Ми ввели у батальйонах штатні посади військових священників. На випадок, коли гвардієць виконує бойові завдання у польових умовах, ми розробили та виготовили мобільний комплекс духовної підтримки”, – повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, під час зустрічі з капеланами силових структур США, ідеться у повідомленні прес-служби МВС.

За словами чиновника, такої допомоги потребують не тільки бійці Національної гвардії.

“В середньому, поліцейський стає свідком близько 200 критичних ситуацій за свою кар’єру. Правоохоронцям теж потрібна допомога і підтримка, саме тому капеланська діяльність буде розширена у тому числі й на поліцію”, – сказав Аваков.

Він наголосив на необхідності створювати групи професійної консультації, мережі капеланів, які завжди будуть готові прийти на допомогу. “Потрібно також підвищувати обізнаність працівників з цього питання і створювати доступні програми для підтримки психічного здоров’я”, – зауважив він.

Капелани силових структур США висловили готовність допомогти зміцнити інститут капеланстава в Україні. Вони поділилася досвідом своєї країни і розповіли про програму підтримки поліцейських Peer support. Вона полягає в тому, що одні поліцейські можуть довіритися іншим. У рамках програми було створено неформальні групи і мережі родин поліцейських, щоб вони могли ділиться власним досвідом і шукати підтримки серед тих, хто їх якнайкраще розуміє. З належною підготовкою і навчанням, групи Peer Counseling можуть самі долати свої проблеми в межах спільноти.

Джерело: gazeta.ua

Попередня Стаття

Влада Китаю почала установку пристроїв спостереження в церквах

Наступна Стаття

Всесвітня Рада Церков: Християнство грає важливу роль в суспільстві

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *