Домашня » Новини » Чудо підпільної церкви Ірану

Чудо підпільної церкви Ірану

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

За останні 40 років в християнство навернулися більше іранців, ніж за попередні 1300 років. За оцінками деяких організацій, в Ірані може бути від 800 тисяч до 1 мільйона віруючих.

Минулого тижня під час поїздки в західну Австралію я виступав в маленькій церкві, що складається в основному з іранських іммігрантів. Поклоніння там було на фарсі та англійською, і пастор зазвичай проповідує тільки на фарсі. Мій перекладач в той вечір, Мерзад, сказав мені, що вперше зустрівся з Ісусом всього кілька років тому.

Перш ніж покинути Австралію, я подружився ще з трьома молодими іранцями, які прийняли християнство. Всі вони покинули Іран в пошуках кращого життя в Австралії. Всі вони розповідали мені, що іранці у них вдома розчаровані в ісламі й знаходяться в відчайдушних пошуках духовної реальності.

У одного з цих людей, якого я назву Бахрамом, з’явилася сильна спрага пізнання Бога після того, як він побачив фільм Мела Гібсона «З міркувань совісті», в якому під час ключової сцени показана молитва «Отче наш» у рамочці. Бахрам ніколи не чув про цю молитву раніше і вирішив знайти її в інтернеті.

Кілька днів по тому на порозі його будинку лежали дві випадкові сторінки з Біблії, принесені вітром. На цих сторінках була 11 глава Євангелія від Луки, в якій міститься молитва Господня. Бахрам побачив в цьому знамення від Бога і в кінці кінців віддав своє життя Христу.

«Вдома, в Ірані, молоді люди мого віку відвернулися від ісламу», – сказав мені інший новонавернений Махмуд.

Я не був здивований, почувши ці свідоцтва. Місіонерські стратеги протягом деякого часу повідомляли, що в Ірані спостерігається найбільш вражаюче бурхливе зростання церкви на планеті. Служіння Elam Ministries, що базується в Англії, стверджує, що за останні 40 років в християнство навернулися більше іранців, ніж за попередні 1300 років. За оцінками деяких організацій, в країні може бути від 800 тисяч до 1 мільйона віруючих.

Служителі Elam Ministries кажуть, що в іранських церквах зазвичай налічується від 8 до 12 членів. Щоб залишатися в безпеці й поза полем зору, маленькі церкви множаться тихо і непомітно. Але цей метод учнівства в малих групах насправді виробляє сильніших християн, ніж на те була б здатна більша церква. Служителі Elam Ministries також повідомляють, що багато людей приймають рішення прийняти Ісуса після перегляду християнських телевізійних передач.

У травні цього року міністр розвідки Ірану Махмуд Алаві виступив перед мусульманськими священнослужителями з промовою, в якій публічно засудив тривожне зростання християнської віри. Він оголосив, що масове релігійне навернення до християнства «відбувається прямо на наших очах».

Пробудження в Ірані також привертає все більше уваги завдяки 2-й частині нового фільму «Агнці серед вовків» – документальної стрічки, знятої студією Frontier Alliance International. Один неназваний церковний лідер в цьому фільмі запитує: «Що, якщо я скажу вам, що мечеті в Ірані пустують? Що, якщо я скажу, що ніхто не слідує ісламу в Ірані? Чи повірите ви мені? Це саме те, що відбувається в Ірані».

У мусульманському світі не секрет, що іранці відкидають основні цінності іранської революції аятоли Хомейні, яку він почав в 1979 році. У статті, опублікованій в червні 2019 року в близькосхідному виданні Аль-Джазіра, визнається, що більшість іранців сьогодні вважають, що період правління Хомейні був провалом, який позбавив їх багатьох прав.

Багато молодих іранців зараз не хочуть мати нічого спільного з ісламом, хоча вони змушені удавати, що підтримують його.

Неназваний іранський пастор у фільмі «Агнці серед вовків» сказав, що жорстокі аятоли побічно допомогли справі Євангелія. «Аятоли виявили справжнє обличчя ісламу, і люди побачили, що все це брехня, — сказав пастор. – 40 років життя під ісламським законом (що є утопією, згідно їхньої думки), привели до найстрашнішої розрухи за всі 5 тисяч років існування Ірану».

У повідомленні Аль-Джазіра йдеться, що тільки 10-15% з більш ніж 80 мільйонів населення Ірану дійсно вірні ідеям Ісламської Республіки. Мечеті порожніють. Більшість людей відкидають ідею всемогутнього мусульманського священнослужителя, керуючого їхньою країною. У якийсь момент, коли прихильники жорсткої лінії втратять владу, демократія і несподівана хвиля релігійної свободи стануть реальністю в Ірані.

І саме тому іранські віруючі сьогодні потребують наших молитвах як ніколи. Моліться за віруючих, що сидять в тюрмах. Моліться за керівників домашніх церков, коли вони прагнуть потай досягати інших заради Христа. І моліться про те, щоб те, що відбувається в Ірані поширилося по всьому Близькому Сходу.

Джерело: ieshua.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Довіра до Церкви, як морального авторитету, зменшується, — дослідження Центру Разумкова

Наступна Стаття

Влада Китаю почала установку пристроїв спостереження в церквах

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *