Християнські новини

В Індонезії місцеві мусульмани змушують закритися церкву

Чиновники закрили церкву в центральній Індонезії після того, як жителі міста опротестували її існування.
Пастор Тігор Юнус Сіторус побудував будинок в районі Бантул в 2003 році, маючи намір, згодом, добудувати його та перетворити в домашню церкву. Коли місцеві жителі дізналися, що він використовує будинок для немусульманської релігійної діяльності, вони стали протестувати. «Ми – мусульманська більшість; ми зобов’язані оберігати віру наших дітей і онуків, адже їхня віра може бути зіпсована в довгостроковій перспективі під впливом існування церкви поблизу», – сказали вони.
Влада раніше видала пастору Тігору дозвіл на будівництво церкви 15 січня. Однак, після конфлікту, що триває, чиновники скасували дозвіл 26 липня і змусили прихожан здійснювати богослужіння в інших місцях.

Більше про переслідування на християн:

В Індонезії є свобода віросповідання, але співтовариства і мусульманські екстремістські групи часто впливають на місцевих чиновників, виступаючи на користь мусульманського більшості.
Моліться, щоб церква продовжувала збиратися, не дивлячись на втрату їх будівлі.

Джерело: Голос Мучеників

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button