Новини суспільстваХристиянські новини

Кабмін підтримав ініціативу Зеленської щодо "Партнерства Біарріц"

Кабмін проголосував за приєднання України до міжнародного «Партнерства Біарріц» зі встановлення рівності жінок і чоловіків, яке ініціювала перша леді Олена Зеленська під час виступу на третьому Українському жіночому конгресі у грудні минулого року.
Про це повідомляє пресслужба Президента України.
«Це рішення – важливий крок для нашої країни на шляху створення рівних можливостей для всіх українців. Спільними зусиллями міністерств, народних депутатів, міжнародних партнерів і громадських організацій вже проведено велику роботу з підготовки плану дій щодо виконання зобов’язань України в межах Партнерства. Але попереду ще більше роботи з його реалізації, і розбудова рівних можливостей має й надалі залишатися пріоритетом для України як європейської держави», – прокоментувала дружина Президента.
Україна як учасниця «Партнерства Біарріц» бере на себе зобов’язання у п’яти сферах: розвиток безбар’єрного публічного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних груп населення; навчання дітей принципів рівності жінок і чоловіків; запобігання насильству.

Також держава має працювати над зменшенням розриву в оплаті праці жінок і чоловіків та створенням більших можливостей для чоловіків піклуватися про дітей.

Зазначається, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба найближчим часом скерує відповідний лист уряду до Міністерства Європи та закордонних справ Французької Республіки із заявою щодо участі України в «Партнерстві Біарріц».

«Партнерство Біарріц» було започатковане лідерами країн Групи семи (G7) на саміті в м. Біарріці (Франція) 25 серпня 2019 року під головуванням президента Французької Республіки Еммануеля Макрона. Мета ініціативи – посилити відповідальність «Великої сімки» та консолідувати зусилля інших держав щодо досягнення гендерної рівності.

Чи не є це ще однією спробою, під благородною ідеєю, насправді нав’язати нашому суспільству одну лише ціль: гендерну ідеологію та закріпити на законодавчому рівні особливі привілеї для ЛГБТ-спільноти?

Спираючись на рекомендації Консультативної ради з питань гендерної рівності, світові лідери започаткували партнерство Біарріц на саміті G7. Воно включає зобов’язання як членів G7, так і запрошених країн, таких як Індія, Сенегал, Чилі та Австралія, прийняти нове законодавство, що сприятиме просуванню гендерної рівності.

Під виглядом боротьби за права жінок і так званої гендерної рівності, опоненти намагаються закріпити інструменти для популяризації нових “гендерних ролей” та одностатевих стосунків, нав’язати гендерну ідеологією та закріпити на законодавчому рівні особливі права для ЛГБТ-спільноти.

Джерело: ukrinform.ua

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button