Блог Андрія Савича

Вітаю з Днем Батька, Боже

Я пишу це, щоб сказати, як безмежно я дякую Тобі за те, що Ти захотів всиновити мене у Свою велику сім’ю, хоча я був твоїм ворогом і не заслуговував цього.

Мені так подобається, коли Ти кажеш, що любиш мене і що пишаєшся мною. Це завжди надихає і додає сили. Я ціную те, що Ти завжди поряд, коли мені важко, завжди вислухаєш, зрозумієш і знаєш, що сказати. Ти дуже терплячий і ніколи не гніваєшся на мене, навіть коли я оступаюся, але завжди підіймаєш, коли падаю.

Батьку, це дивовижно, що Ти вирішив зробити мене Своїм співпрацівником, довіривши відповідальну справу, хоча знав, що я буду робити помилки.

Ти не лише неодноразово дарував мені різні подарунки, але й, ба більше, Ти пообіцяв мені Свою вічну спадщину. Коли я думаю про те, що чекає мене попереду, то від цього просто дух перехоплює і дуже кортить це побачити якомога скоріше.

Люблю бути Твоїм сином.

Дякую Тобі за мого земного батька, через якого Ти привів мене в цей світ і турбувався про мене, адже саме від нього я почув про Тебе. А також дякую за батька моєї дружини, адже саме він виховав і довірив свою доньку мені. І оскільки він вже з Тобою, то, якщо так можна, то передай йому, будь ласка, що я…

Схожі статті

Люблю бути її чоловіком.

Дякую за трьох чудових дітей, через яких Ти змінюєш мене, вчиш розуміти Твоє відношення до мене, щоб являти Тебе для них.

Читайте також:

Люблю бути їхнім татом.

Вибач, що останнім часом я став надто зайнятим і все ніяк не знаходжу часу, щоб поспілкуватися з Тобою більше, як тоді в парку чи там під мостом.
Я пишу це, щоб сказати, що я люблю Тебе, Боже, і вітаю з Днем Батька!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Андрій Савич

Пастор церкви «Голгофа» м. Луцьк. Одружений, батько трьох дітей Магістрант програми «Біблійна душеопіка» КБС.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!