Домашня » Новини » Вітання Олександра Турчинова з нагоди Дня Збройних Сил України

Вітання Олександра Турчинова з нагоди Дня Збройних Сил України

0
Поширень
Pinterest WhatsApp
Щиро вітаю з Днем Збройних Сил України воїнів, ветеранів, а також військових капеланів ЗСУ! Вітаю всіх, хто присвятив своє життя військовій службі, справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

Завдяки мужності, витривалості та героїзму кожного з вас українська армія не тільки дає відсіч провокаціям агресора, але і посіла гідне місце серед найпотужніших армій світу. Доблесть та відвага, що їх проявляють воїни Збройних Сил України під час миротворчих операцій, здобули українському війську повагу і вдячність у світі. Бойовий досвід нашої армії вивчають провідні країни на всіх континентах.

Схиляємо голови і віддаємо глибоку шану всім, хто поклав своє життя за свободу рідної землі. Ми пам’ятатимемо їх мужність, героїзм та любов до рідної землі.

Окремо хочу привітати капеланів, які ведуть боротьбу на “духовному фронті”, несучи Слово там, де найбільш небезпечно, підтримують, заспокоюють, та надихають на подвиги наших військових.

Сьогодні надважливо продовжити реформування та розвиток Збройних Сил відповідно до стандартів НАТО, нарощувати сили і засоби, необхідні для захисту держави та відновлення її територіальної цілісності.

Героїзм, незламність, відвага, бездоганне виконання українськими військовими свого конституційного обов’язку вже стали легендою. Українці пишаються своїми лицарями-захисниками, які стоять в проломі за Батьківщину на заваді планам Кремля.

Тільки сильна боєздатна українська армія є реальним гарантом нашої незалежності та свободи, а також найважливішим сучасним фактором європейської безпеки.

Шановні воїни та ветерани, зичу добра, щастя та злагоди вам і вашим родинам! Нехай Господь благословить та захистить вас, ваші родини і нашу Україну!

Олександр Турчинов

Джерело: sobor.com.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

У Києві стартував Глобальний Лідерський Саміт!

Наступна Стаття

{:uk}У Китаї відключають мобільні телефони за фразу «Всемогутній Бог»{:}{:ru}В Китае отключают мобильные телефоны за фразу «Всемогущий Бог»{:}

1 Прокоментуйте

 1. Лев
  07.12.2019 в 19:43 — Відповіcти

  День ЗСУ – це не лише гарний привід для поздоровлень, “переможних” реляцій та усіляких і, зокрема, патріотичних гасел і закликів.
  А і, як видається, нагадування, вимоги й очікування вітчизняного суспільства стосовно того, що неодмінно мають бути ретельно та всебіч розслідувані всі ситуації, що призвели до відповідних – відомих трагедій під час цієї війни. В т. ч. під Іловайськом, Дебальцевим, в Донецькому аеропорту тощо.
  А також обставини щодо атаки і захоплення російською стороною наших бойових суден з їхніми екіпажами в Керченський протоці 25 листопада 2018 р. Включаючи й те, ким і навіщо був відданий цей – досить дивний наказ, якщо заздалегідь були зрозумілі його можливі наслідки…
  Водночас необхідно також прискіпливо розслідувати і розібрати всі, без винятку, злочинні зловживання і корупційні схеми в оборонпромі і суміжних галузях, які мали місце, зокрема, в 2014-2019 рр.
  А всі винні і – так чи інакше – причетні до всього цього волаючого й зухвалого та цинічного неподобства мусять бути притягнуті до кримінальної відповідальності й понести належне покарання. В т. ч. незалежно від “висоти” тих держпосад, що вони обіймали їх в цей період!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *