Новини суспільстваХристиянські новини

Вітання Олександра Турчинова з нагоди Дня Збройних Сил України

Щиро вітаю з Днем Збройних Сил України воїнів, ветеранів, а також військових капеланів ЗСУ! Вітаю всіх, хто присвятив своє життя військовій службі, справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

Завдяки мужності, витривалості та героїзму кожного з вас українська армія не тільки дає відсіч провокаціям агресора, але і посіла гідне місце серед найпотужніших армій світу. Доблесть та відвага, що їх проявляють воїни Збройних Сил України під час миротворчих операцій, здобули українському війську повагу і вдячність у світі. Бойовий досвід нашої армії вивчають провідні країни на всіх континентах.

Схиляємо голови і віддаємо глибоку шану всім, хто поклав своє життя за свободу рідної землі. Ми пам’ятатимемо їх мужність, героїзм та любов до рідної землі.

Окремо хочу привітати капеланів, які ведуть боротьбу на “духовному фронті”, несучи Слово там, де найбільш небезпечно, підтримують, заспокоюють, та надихають на подвиги наших військових.

Сьогодні надважливо продовжити реформування та розвиток Збройних Сил відповідно до стандартів НАТО, нарощувати сили і засоби, необхідні для захисту держави та відновлення її територіальної цілісності.

Героїзм, незламність, відвага, бездоганне виконання українськими військовими свого конституційного обов’язку вже стали легендою. Українці пишаються своїми лицарями-захисниками, які стоять в проломі за Батьківщину на заваді планам Кремля.

Тільки сильна боєздатна українська армія є реальним гарантом нашої незалежності та свободи, а також найважливішим сучасним фактором європейської безпеки.

Шановні воїни та ветерани, зичу добра, щастя та злагоди вам і вашим родинам! Нехай Господь благословить та захистить вас, ваші родини і нашу Україну!

Олександр Турчинов

Джерело: sobor.com.ua

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. День ЗСУ – це не лише гарний привід для поздоровлень, “переможних” реляцій та усіляких і, зокрема, патріотичних гасел і закликів.
    А і, як видається, нагадування, вимоги й очікування вітчизняного суспільства стосовно того, що неодмінно мають бути ретельно та всебіч розслідувані всі ситуації, що призвели до відповідних – відомих трагедій під час цієї війни. В т. ч. під Іловайськом, Дебальцевим, в Донецькому аеропорту тощо.
    А також обставини щодо атаки і захоплення російською стороною наших бойових суден з їхніми екіпажами в Керченський протоці 25 листопада 2018 р. Включаючи й те, ким і навіщо був відданий цей – досить дивний наказ, якщо заздалегідь були зрозумілі його можливі наслідки…
    Водночас необхідно також прискіпливо розслідувати і розібрати всі, без винятку, злочинні зловживання і корупційні схеми в оборонпромі і суміжних галузях, які мали місце, зокрема, в 2014-2019 рр.
    А всі винні і – так чи інакше – причетні до всього цього волаючого й зухвалого та цинічного неподобства мусять бути притягнуті до кримінальної відповідальності й понести належне покарання. В т. ч. незалежно від “висоти” тих держпосад, що вони обіймали їх в цей період!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button