Домашня » Новини » Трамп обіцяє 25 мільйонів доларів на захист релігійної свободи

Трамп обіцяє 25 мільйонів доларів на захист релігійної свободи

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Президент Трамп у понеділок оголосив про виділення 25 мільйонів доларів фінансування для захисту свободи релігії та релігійних об’єктів у всьому світі та попросив уряди світу об’єднатися, щоб припинити релігійні переслідування. 

Трамп також оголосив ініціативу, що складається з “коаліції американського бізнесу за захист свободи релігії”.

Трамп виступав на зустрічі з питань релігійного переслідування, яку він скликав в Організації Об’єднаних Націй, у якій взяли участь Генеральний секретар ООН Антоніо Гутерріш та інші міжнародні посадові особи. Віце-президент Майк Пенс заявив, що Трамп був першим американським президентом, який провів нараду в ООН щодо релігійних переслідувань. 

25 мільйонів доларів, зазначив Трамп, підуть на захист релігійної свободи, релігійних місць та реліквій. 

“Ми… закликаємо кожну націю посилити притягнення до кримінальної відповідальності та покарання за злочини проти релігійних громад”, – сказав Трамп. “Більшого злочину ніж цей бути не може”.

За його словами, ініціатива, що стосується бізнесу, “сприятиме приватний сектор захищати людей усіх конфесій на робочому місці”.

“Занадто часто люди, що займають владні посади, проповідують різноманітність, при цьому змушуючи  замовкнути, ухилитись або піддавати цензурі віруючих”, – сказав Трамп. “Справжня толерантність означає поважати право всіх людей висловлювати свої глибокі релігійні переконання”.

Трамп перерахував кілька прикладів релігійних переслідувань: великодні вибухи церков на Шрі-Ланці, вбивство 85-річного католицького священика у Франції, антисемітські напади на синагоги в Пенсильванії та Каліфорнії та вбивства мусульман у Новій Зеландії .

“Ці злі напади є раною для всього людства”, – сказав він.

За оцінками, 11 християн щодня вбивають за “слідування вченням Христа”, – сказав Трамп.

“Америка підтримує віруючих  в кожній країні, які просять лише свободи жити відповідно до віри, яка є в їхніх власних серцях”, – сказав він.”… Як президент, захист релігійної свободи є одним з моїх найвищих пріоритетів і завжди був.”

Трамп протиставляв релігійну свободу в США з відсутністю свободи у всьому світі.

«Сполучені Штати засновані на принципі, що наші права не походять від уряду; вони походять від Бога, – сказав він. “Ця безсмертна правда проголошена в нашій Декларації незалежності та закріплена в Першій Поправці до нашої Конституції. Наші засновники розуміли, що жодне право не є більш важливим для мирного, процвітаючого та доброчесного суспільства, ніж право слідувати релігійним переконанням. 

Більше про релігійні переслідування:

«На жаль, – сказав Трамп, – релігійна свобода, якою користуються американські громадяни, є рідкісною у світі. Приблизно 80 відсотків світового населення проживає в країнах, де свобода віросповідання знаходиться під загрозою, обмежується або навіть забороняється.

«… Сьогодні одним чітким голосом Сполучені Штати Америки закликають країни світу припинити релігійні переслідування, припинити злочини проти людей віри, звільнити в’язнів совісті, скасувати закони, що обмежують свободу віросповідання та віри [ і] захищати вразливих, беззахисних та пригноблених».

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 

Попередня Стаття

В Україні розробляють стратегію про захист дітей в інтернеті

Наступна Стаття

В Індії різко підсилилися переслідування на християн - свіжий звіт

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *