Новини суспільстваХристиянські новини

В Карпатах християни провели екстремальний похід для чоловіків

З 29 жовтня по 1 листопада в Карпатах відбувався екстремальний похід для чоловіків. Організував рух «4-й Мушкетер» (Xtreme Character Challenge). Участь взяли 108 чоловіків.

Xtreme Character Challenge (XCC) – це чоловіча пригода в горах тривалістю 72 години. Учасники мандрують в умовах дикої природи, без годинників, гаджетів та зв‘язку із зовнішнім світом.

Повідомляє ІА Світогляд з посиланням на сторінку організаторів у Facebook.

За словами організаторів, мета XCС, – активізувати чоловіків; дати змогу кожному учаснику глибоко проаналізувати та переосмислити власне життя, цінності, пріоритети; зробити важливі висновки та отримати потрібні інструменти для подальшого розвитку особистості у ключових життєвих сферах – духовній, сімейній, соціальній, професійній тощо.
Взяли участь 108 чоловіків. Команда організаторів складалася з 38 чоловіків, які хотіли послужити чоловікам у їхньому особистому розвитку, мотивуючи їх нести позитивні зміни у власні сім‘ї, оточення, суспільство.
Програма заходу зроблена таким чином, щоб надати змогу учасникам відірватися від звичного ритму життя, побути в глибоких роздумах над біблійними істинами та зануритися у чоловічу атмосферу.
Читайте також:

Як зазначають організатори, підготовка XCC цього року тривала майже рік. Були ретельно відпрацьовані всі організаційні питання, зокрема пов‘язані зі здоров‘ям та безпекою учасників у цей непростий час карантину.
Організатори впевнені, що XCC-2020 відбувся успішно. За їхніми словами, було цікаво, потужно, атмосферно та, головне, продуктивно для глибинних якісних змін у житті кожного учасника.

 «Ми (чоловіки) – дуже емоційні. Дайте тільки нам їх правильно проявити!», – зазначив на сторінці у Facebook Сергій Московка, один зі співорганізаторів екстрим-походу.

Попит на похід XCC серед чоловіків активно зростає, повідомляють організатори. Тому у 2021 році команда «4-й Мушкетер» (4М) планує проведення вже 2-х таких чоловічих походів – навесні та восени.
Також українська команда планує провести у 2021-му році подібний захід для жінок під назвою #Arise. Реєстрація на жіночий похід вже відкрита за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button