Християнські новини

В 70-річний ювілей Ізраїлю в Єрусалимі відкрилося посольство США

Відтепер посольство США в Ізраїлі знаходиться в столиці – Єрусалимі. Політичні та релігійні лідери відзначили цю подію, яка відбулася в 70-річний ювілей Ізраїлю.
У своєму відеозвернені президент США Дональд Трамп сказав, що його рішення означає визнання реальності. «Ізраїль є суверенною державою, яка має, як і будь-яка інша суверенна держава, право визначати власну столицю, але протягом багатьох років ми не визнавали очевидної і простої реальності: столицею Ізраїлю є Єрусалим», – сказав він.
Після майже 23 років Закон про посольство в Єрусалимі виконаний – посольство США тепер в Єрусалимі. Але, зі слів деяких, сьогодні не лише вписана нова сторінка в історію, але і виконалося пророцтво. «Ми бачимо виконання пророцтва. Я не знаю, коли повернеться Господь, але я впевнений, що сьогодні цей день наблизився», – сказав Роберт Джефферсс – пастор баптистської церкви з Далласа.
Тим часом тисячі палестинців вчинили безлад біля кордонів Ізраїлю в Газі, протестуючи проти переносу посольства, а також відзначали так званий День катастрофи, яка досягнула палестинців, коли було утворено державу Ізраїль. Під час безладу загинуло більше п’ятдесяти людей, а ще сотні отримали поранення.

emmanuil.tv

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button