Баптисти

Брошура «Долаючи лихо»: Союз баптистів рекомендує посібник для духовної першої допомоги

Баптистський Союз України у Telegram опублікував брошуру «Долаючи лихо: посібник для тих, хто потребує духовної першої допомоги». Біблійні тексти у цьому виданні можуть стати джерелом розради й надії.

Джерело: Telegram ЄХБ

Брошура підготовлена спільно Українським Біблійним товариством, Trauma Healing Institute (Інститутом зцілення травми) та Американським Біблійним Товариством.

«Якщо ви пережили кризу, ця брошура допоможе вам знайти практичні способи піклування про себе та своїх близьких. Допоможе емоційно й духовно оговтатися», – зазначається у виданні.

Також в брошурі йдеться, що перша духовна допомога дає можливість людям розпізнавати спільні духовні та емоційні реакції на трагедію. Цей посібник може вказати людям на навички та ресурси, які допоможуть відновитись. Він використовує принципи та вправи, адаптовані з програмної моделі Інституту зцілення травми.

Завантажити брошуру можна за посиланням: Beyond Disaster Booklet 2020.

Нагадаємо, що Ірпінська Біблійна Церква ініціювала «Лінію довіри», тобто безкоштовні дзвінки для надання духовної підтримки. Лінія не надає інформації щодо евакуації або переміщення Україною/закордон.

«Лінія довіри» є цілодобовою, анонімною та конфіденційною:

  • 0800 33 28 27
  • 044 334 79 08
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!