УкраїнаХристиянські новини

На позачерговому засіданні Верховної Ради України хочуть легалізувати наркоіндустрію?

13 липня за ініціативи Президента України Володимир Зеленського відбудеться позачергове засідання Верховної Ради України. Мета – у терміновому і невідкладному порядку проголосувати за п’ять різних законопроєктів. Серед них – про створення індустрії з вирощування і переробки конопель (марихуани/канабісу) в Україні.

Джерело: Telegram-канали «Руслан Кухарчук» та «Антон Поляков».

За словами Руслана, фактично у парламенті пропонується легалізувати наркоіндустрію, перетворити Україну на аналог Афганістану з його героїном чи Колумбію з її кокаїном.

«Щоб пропхати ініціативу, автори законопроєкту брешуть про медичні аргументи. Це при тому, що кілька місяців тому уряд вже вніс у перелік дозволених медичних препаратів й ті, що містять складові конопель, тобто спеціальний закон для цього не потрібен», – зазначає голова руху «Всі разом».

Він звертає увагу народних депутатів, що кожен з них, хто голосуватиме «ЗА», відстежуватиметься громадою. Нардепи стають співучасником злочину, лобістом кривавих доходів на житті й смерті українців, − наголошує Руслан.

«Ми протягом останніх двох років зробили чимало аналітики з цього приводу. Запрошуємо подивитися і почитати. І завтра – натиснути на червону кнопку», – пише він.

Схожі статті

На позачерговому засіданні Верховної Ради України хочуть легалізувати наркоіндустрію?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Яка глупота, варто послухати хворих і тих які побороли “рак”, ці тези про наркоіндустрію явно не відповідають дійсності. Людям необхідне доступне знеболювальне, що не дає такого ефекту звикання як опіати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button