Світ

Відбувся 24 Молитовний сніданок Європейського Союзу в Брюсселі 1 грудня

Щорічно в будівлі Європейського парламенту в Брюсселі проводиться Європейський Молитовний Сніданок (EPB), який збирає послідовників Ісуса з усього Європейського континенту для молитви та вдячності Богу. Цьогоріч 24 Молитовний Сніданок відбувся 1 грудня.

Джерело: sobor

У зв’язку з карантинними обмеженнями щодо офіційних будівель у Брюсселі 24-й Європейський Молитовний сніданок пройшов у конференц-залі готелю «Леополь», який знаходиться навпроти головної будівлі Європейського парламенту.

Традиційно на молитовному сніданку були присутні депутати Європарламенту, члени Європейської Комісії, члени Європейських урядів і парламентів, релігійні діячі, керівники благодійних організацій тощо.

Представляв Україну на Європейському Молитовному Сніданку Павло Унгурян, політик та координатор Національного Молитовного сніданку України.

Читайте також: 

«Сьогодні молитви та подяка Богу лунали в самому серці Європейського Союзу, серед керівників на найвищих державних посадах. Члени Європарламенту говорили про свою віру в Бога та любов Ісуса, в лоні якого є місце для всіх. Ми раді, що Молитовний сніданок відбувається і в Україні, сніданок став місцем примирення, порозуміння та смирення перед Богом», – сказав Павло Унгурян.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button