Світ

У Підмосков’ї затримано до 200 учасників пасторської конференції

У підмосковному місті Раменське на пасторській конференції церков «Нового покоління» було затримано до 200 людей.

Джерело: ridus.ru

Як повідомляється у відеозверненні на Youtube-каналі «Погляд з Небесної», конференція проходила два дні, у ній брали участь як зареєстровані, так і незареєстровані релігійні організації.

За попередніми даними, силовики затримали учасників на підставі інформації про те, що в зборах беруть участь організації, визнані в Росії небажаними.

У відеозверненні пастор розповів, що всіх учасників конференції поклали на холодну підлогу обличчям униз, а одну людину побили.

Читайте також: 

На сайті ОВД-Инфо зазначається, що в серпні Генеральна прокуратура визнала «небажаними» чотири релігійні організації, пов’язані з Латвією та Україною. Приводом до ухвалення такого рішення стало те, що «їхня діяльність становить загрозу основ конституційного ладу та безпеки Російської Федерації».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!