Баптисти

Відбулося щорічне засідання генеральної ради Європейської баптистської федерації

Щорічне засідання генеральної ради Європейської баптистської федерації (ЄБФ) відбулося з 21 по 24 вересня. Захід зібрав 140 учасників з понад трьох десятків країн Європи, Центральної Азії та Ближнього Сходу у Ризі й Латвії.

Джерело: baptyst.com

Християни Європи, окрім всебічної гуманітарної допомоги українцям, постійно прибувають в молитві за українські церкви. Адже на окупованій Росією території є близько 400 баптистських церков, а близько 200 церков змушені були припинити богослужіння. Зокрема, пошкоджено 46 церковних будівель.

Близько 120 пасторів і дияконів були мобілізовані, залишивши свої церкви без керівників. А 250 пасторів були змушені покинути свої церкви.

Програма засідання Генеральної ради Європейської баптистської федерації включала виступи делегатів, дискусії, час для спілкування та богослужіння. Україну представляв заступник голови ЦК ЄХК Ігор Бандура.

«Ми вдячні Богові за вас і вам за те, що ви дали нам відчути неймовірну Божу любов», – сказав Бандура, відзначивши баптистську підтримку служіння в Україні та біженців, які вимушено покинули країну.

Він закликав баптистів не просто молитися за мир, а молитися за справедливий мир для України. Справедливий мир означає більше, ніж припинення конфлікту, що включатиме виведення окупантів, виплату Росією репарацій Україні за збитки, завдані війною, і відновлення всіх українських земель, окупованих Росією з 2014 року.

Заступник голови ЦК ЄХК також висловив велику вдячність за підтримку сім’ї Європейської баптистської федерації та Всесвітнього альянсу баптистів, а також за те, як європейські спільноти прийняли біженців з України.

Схожі статті

Також під час заходу було обрано двох голів комісій ЄБФ − Ейніке Піллі (Естонія) та Джульєт Кілпін (Велика Британія).

Читайте також:

Українські баптисти відновлюють служіння після того, як через війну закрилися сотні церков

Наприкінці зустрічі Правління EBF прийняло резолюцію щодо України, щоб заохотити всіх продовжувати молитися за мудрість, справедливість і припинення страждань українського народу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Він закликав баптистів не просто молитися за мир, а молитися за справедливий мир для України. Справедливий мир означає більше, ніж припинення конфлікту, що включатиме виведення окупантів, виплату росією репарацій Україні за збитки, завдані війною, і відновлення всіх українських земель, окупованих росією з 2014 року.”
    В цей перелік брат Ігор Бандура, на жаль, чомусь не включив, зокрема, таку важливу вимогу, як нагальну необхідність притягнення до відповідальності ВСІХ російських воєнних злочинців – від найголовніших (путіна та всієї його банди) і до останнього рядового солдата – винних у вчиненні жахливих кривавих звірств та неймовірних руйнувань на теренах України.
    Крім того, обов’язково в рф має відбутися процес, подібний до відомої ДНЕАЦИФІКАЦІЇ в повоєнній ФРН. І в перебігу якого має здійснитися щире ПОКАЯННЯ російської людності, що – прямо й відкрито чи мовчки – підтримувала та схвалювала цю варварсько-геноцидну війну кремля і російської вояччини проти українського народу. В т. ч. і в середовищі тамтешніх “євангельських християн”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!