війна

В окупованому Мелітополі російські військові викрали пастора Валентина Журавльова під час молитви на площі

18 червня в тимчасово окупованому Мелітополі під час молитви християн на площі Перемоги російські військові викрали пастора протестантської церкви «Джерело життя» Валентина Журавльова.

Джерело: risu.ua з посиланням на investigator.org.ua

Ще з початку окупації в місті проходять спільні богослужіння служителів різних конфесій. Люди виходять на головну площу Мелітополя і моляться за мир, за Україну і за Мелітополь.

Під час однієї із таких заходів на площі Перемоги, 18 червня, до вірян підійшли озброєні окупанти.

За словами жительки міста, військові запитали, хто тут головний. Після того, як люди вказали на пастора, його забрали.

Агресивних дій чи закликів під час богослужіння не було, розповідають містяни.

Відомо, що пастор протестантської церкви «Джерело життя» Валентин Журавльов є членом Міжконфесійного комітету християнських церков Мелітополя. Також він веде ветеринарну практику і є власником ветеринарної клініки «Айболит».

Це вже не перший випадок викрадення російськими загарбниками протестантських служителів у Мелітополі під час окупації.

Нагадаємо, що російські окупанти тероризували мешканців у Мелітополі Запорозької області. Також війська РФ катували активістів, служителів церков та мера, якого взяли у полон, але потім він був звільнений. Громадянський рух «Всі разом» поділився деякими фактами про події, які сталися в Мелітополі з різними впливовими людьми під час війни. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!