Християнські новини

У Шотландії пройшла рада Європейської баптистської федерації

У Глазго, Шотландія, пройшла чергова рада Європейської баптистської федерації (ЄБФ). Рада ЄФБ збирається щорічно у вересні та об’єднує  баптистів Європи, Центральної Азії та Ближнього Сходу.  Цьогоріч зустріч проходила з 25 по 28 вересня.
У триденній роботі ради взяли участь делегати з сорока країн. Україну представляв Ігор Бандура, заступник голови ВСЦ ЄХБ. Рада ЄБФ обрала нових лідерів, членів комітету та ради. Наступним президентом Європейської баптистської федерації на 2019-2021 роки стали Мего Реммел (Естонія) та віце-президентом – Штефан Гізігер (Швейцарія).
Основну увагу приділили питанням релігійної свободи. Елайджа Браун, генеральний секретар ВБА, розповів про ситуацію зі свободою віросповідання у світі, зокрема про використання інформаційних технологій для контролю за громадянами, часто в ім’я «безпеки».
Зокрема йшлося про ситуацію у так званих Луганській та Донецькій народних республіках. Адже в «ЛНР» церквам відмовляють у реєстрації, в той час, як у «ДНР» змушують реєструватися та виконувати вимоги місцевої влади.
Також була представлена ​​інформація про європейський баптистський конгрес, який пройде 21-25 липня 2021 року у Норвегії. Резолюції ради ЄБФ цьогоріч стосувалися таких тем: «Про релігійну свободу» та «Про зміни клімату».

Більше про баптистів:

У неділю, 29 вересня, делегати взяли участь у святкуванні Дня подяки та 150-річчя баптистського союзу Шотландії.

Прес-служба ВСЦ ЄХБ

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!