Релігія

Всеукраїнська Рада Церков підтримує заклик глави ООН припинити військові дії в Україні під час свят

Українські релігійні лідери вітають заклик Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша припинити військові дії в Україні під час свят для більшості віруючих – християнського Великодня, юдейського Песаха та мусульманського Рамадану.

Джерело: irs

Про це заявили члени Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій під час зустрічі із Заступником Генерального секретаря ООН Мартіном Гріффітсом. 19 квітня відбулася зустріч ООН – ВРЦіРО в онлайн-форматі, модератором якого виступив голова ВРЦіРО Єпископ Маркос Оганнісян.

Як повідомляє Гріффітс, генеральний секретар ООН закликав припинити бойові дії на релігійні свята − з Великого четверга, 21 квітня, і до Великодня, 24 квітня. Метою припинення вогню є відкриття гуманітарних коридорів для Маріуполя, Херсону, Донецька, Луганська та інших міст України, мешканці яких особливо страждають від війни. Він наголосив на важливості евакуації мирного населення цих регіонів у безпечніші місця України, а також забезпечення необхідними харчовими продуктами, водою, ліками та рятування поранених.

Зі свого боку, члени ВРЦіРО закликали керівництво ООН вжити більш рішучих дій для припинення війни. Українські релігійні діячі наголошували, що метою ООН після Другої Світової війни було не допустити повторення таких світових катастроф. Натомість ми бачимо, що сьогодні Україна та весь світ потерпають від агресивних військових дій з боку Росії, які необхідно негайно зупинити.

Читайте також: 

Зупинити вогонь на окупованих територіях України: ВРЦіРО закликає до миру

Крім того, представники Всеукраїнської Ради Церков висловили вдячність за те, що їхні заклики до перемир’я під час релігійних свят та створення гуманітарного коридору для Маріуполя та інших міст були почуті та підтримані керівництвом ООН.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!