Новини суспільстваХристиянські новини

Відзначення 30-річчя: зустріч митрополита Епіфанія з головою Українського Біблійного товариства

1 червня 2021 рік предстоятель помісної Української Православної Церкви митрополит Епіфаній з головою Українського Біблійного товариства Григорієм Комендантом обговорив питання співпраці, а саме, заходи з нагоди 30-річчя товариства.

Джерело: df.news з посиланням на pomisna.info

Окрім Митрополита Епіфанія та Григорія Коменданта, на зустрічі були присутні й заступник голови Українського Біблійного товариства Анатолій Райчинець та секретар Духовної ради Національного дня молитви за Україну Вадим Преображенський.

Під час зустрічі учасники обговорили заходи присвячені відзначенню 30-річчя з часу заснування Українського Біблійного товариства.

Відзначення 30-річчя: зустріч митрополита Епіфанія з головою Українського Біблійного товариства

Читайте також:

Нагадаємо, що 17 травня 2021 року відбулося засідання Секретаріату Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО). Релігійні діячі обговорили графік урочистостей з нагоди святкування 25-річчя ВРЦіРО, а також сімейний телемарафон й захист прав дітей і сімейних цінностей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button