Християнські новини

Відбулася нарада напрямку освіти та науки Всеукраїнського Собору

16 жовтня 2019 року відбулася робоча зустріч координаційної групи напрямку освіти та науки Всеукраїнського Собору.

В рамках засідання обговорювали перспективи та шляхи розвитку напрямку освіти та науки на наступний 2020 рік. Зокрема, планується проведення Всеукраїнського Форуму освітян, проведення на рівні областей молитовних зустрічей з вчителями, професорами, директорами шкіл тощо.

Також під час зустрічі відбулася презентація посібника для ініціативних груп і лідерів християнських учбових закладів «Що робить школу християнською та як її організувати?» представниками МАРХО (Міжнародного альянсу для розвитку християнської освіти).

Всеукраїнський Собор закликає приєднуватися освітян-християн до роботи напрямку освіти та науки, аби разом активно працювати задля розвитку освітнього процесу в Україні.

Джерело: Всеукраїнський Собор

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. О, і серед учасників цієї наради, зокрема, присутній і скандально відомий Юрій РЕШЕТНІКОВ!
    Той, який скрізь і всюди захищає і провадить в нашій державі інтереси “русского міра” – в особі УПЦ МП…
    І співпрацю Всеукраїнського Собору з такою особою важко розцінити інакше, як, по суті і змісту, безпринципну і безвідповідальну… :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button