Домашня » Новини » Відбулася нарада комітету з питань молоді і спорту – говорили про сімейну політику

Відбулася нарада комітету з питань молоді і спорту – говорили про сімейну політику

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту 8 жовтня провів круглий стіл “Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики”. У заході взяли участь народні депутати України, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ, громадських та міжнародних організацій, зокрема члени Всеукраїнського Собору. В рамках засідання обговорили пропозиції суб’єктів законодавчої ініціативи, молодіжних та дитячих громадських організацій щодо покращення законодавчого забезпечення державної молодіжної політики. Крім цього, говорили про сімейну політику в розрізі підготовки молоді до сімейного життя.

Під час засідання було прийняте звернення від учасників круглого столу про те, аби держава спрямовувала свої зусилля на якісну підготовку молодого покоління до створення міцної сім’ї та відповідального батьківства. У тексті звернення міститься рекомендація доручити Міністерству соціальної політики України з урахуванням пропозицій Міністерства освіти та науки України, Міністерством культури, молоді та спорту України та Міністерством охорони здоров’я України координувати заходи, спрямовані на підготовку молоді до створення сім’ї, життя у шлюбі та відповідального батьківства, організовувати видання та поширення якісних навчальних та інформаційних матеріалів на відповідну тематику. Також Міністерству культури, молоді та спорту рекомендовано вжити заходів по створенню медіапродукту, що утверджує загальнолюдські та сімейні цінності.

Окрім того, під час круглого столу обговорили створення Фонду підтримки молодіжних ініціатив (за участі молоді у наглядовій раді) та інституційну підтримку молодіжних організацій та організацій, що працюють з дітьми та молоддю, щоб вони могли, як у країнах ЄС, розвивати свої мережі, залучати і навчати волонтерів, реалізовувати конкурентні програми і проекти, розбудовувати свою інфраструктуру.

Більше про сімейну політику:

Всеукраїнський Собор закликає всіх віруючих активно молитися про те, щоби сімейна політика та її регулювання завжди були у пріоритеті нашої держави, щоб молодь виховувалася на духовних моральних цінностях!

Джерело: reformation.r500.ua

Попередня Стаття

США виводять війська з Північної Сирії - курди християни в небезпеці

Наступна Стаття

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики відхилив пивний законопроєкт

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *