Медіа новини

Instagram назавжди заблокував обліковий запис Pornhub

У вівторок Instagram оголосив, що назавжди заборонив Pornhub публікувати публікації на своїй платформі соціальних мереж.

Джерело: lifesitenews.com

Instagram заявив, що сервіс порнографії порушив умови використання, попри часті попередження.

«Ми назавжди заблокували цей обліковий запис Instagram через неодноразове порушення нашої політики», — сказав представник у вівторок.

На початку вересня обліковий запис Pornhub було тимчасово заблоковано в Instagram через звинувачення в тому, що він, за словами генерального директора Національного центру сексуальної експлуатації Доуна Хокінса, «порушує стандарти спільноти, враховуючи збільшення кількості повідомлень про те, що Pornhub розміщує матеріали сексуального насильства над дітьми, торгівлю людьми в сексуальних цілях, відео зґвалтування, а також відео й зображення без згоди».

«Instagram сміливо вирішив припинити партнерство з Pornhub, і настав час для всіх корпоративних організацій наслідувати його приклад», — сказав Гокінс щодо цього раніше у вересні.

Pornhub відреагував на видалення з Instagram, заявивши, що його контент «повністю PG» (англ. Parental Guidance — рейтинг «дозволено дітям для перегляду з батьками»).

«Секс-працівники та виконавці були несправедливо мішенню для банів, тіньових банів, призупинення, втрати привілеїв прямого ефіру та видалення вмісту, попри те, що вони дотримувалися особливої ​​обережності, щоб не порушувати Правила спільноти Instagram», — написав Pornhub у листі до Instagram у вівторок.

«Ми вимагаємо пояснень і вказівок щодо того, чому наші облікові записи постійно видаляються і чому видаляється контент, на створення якого ми витрачаємо гроші, щоб взаємодіяти з нашою аудиторією, навіть якщо ми не порушуємо жодних правил Instagram».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!