Медіа новини

Глобальний лідерський саміт відбудеться у Києві 1-2 грудня. Як взяти участь?

Глобальний лідерський саміт відбудеться 1-2 грудня в Києві. Взяти участь у саміті можна з будь-якої країни світу. Захід проходитиме у трьох форматах, ви можете обрати будь-який зручний для вас варіант та зареєструватися.

Джерело: vsirazom

«Ви – служитель у церкві, громадський діяч, державний службовець, підприємець, галузевий професіонал, студент… Ви – людина впливу! А тому запрошуємо долучитися до головної міжнародної лідерської події, відкритої для широкого кола учасників. Лідерство, засноване на християнських цінностях, збудовує нову Україну!», – закликає Рух Всі Разом.

Формати ГЛС:

  1. Жива участь у Києві.
  2. Персональний доступ онлайн (в будь-якій країні світу).
  3. Груповий перегляд онлайн (команди до 20 осіб).

На учасників Глобального Лідерського Саміту чекає:

  • ексклюзивні промови міжнародних та українських спікерів;
  • безпосередня взаємодія з ведучим та модераторами;
  • інтерактивне спілкування з учасниками у загальному чаті;
  • обговорення промов у групах з тренером;
  • молитовні кімнати та технічна підтримка;
  • робочі матеріали та зошит з конспектами.

На захід запрошені висококласні спікери. На вас чекає 10 відеовиступів міжнародних спікерів та 4 виступи українських спікерів зі сцени. А бонусом є тематична сесія зі справжніми героями цього часу на тему служіння в Україні під час війни.

Глобальний Лідерський Саміт – це місце, де можна натхненно провести час, отримати цікаві професійні знайомства, отримати нові знання, відкрити для себе новий напрямок розвитку та набути нових навичок.

Спікери Глобального Лідерського Саміту 2022

Крейґ Ґрошел – всесвітньо визнаний як лідер лідерів, Крейґ Ґрошел є засновником та старшим пастором церкви Life.Church.

Енді Стенлі — спікер, автор і пастор, заснував служіння North Point Ministries (NPM) в Атланті в 1995 р.

Кері Ньюхоф – колишній юрист та пастор-засновник церкви Connexus Church в місті Баррі, провінція Онтаріо. Ця церква є однією з найвпливовіших у Північній Америці.

Схожі статті

Ванесса ван Едвардс – автор національного бестселера «Наука спілкування». Як читати емоції, розуміти наміри та знаходити спільну мову», який було перекладено 16 мовами. Понад 36 мільйонів людей дивляться її на YouTube та в її вірусному TED Talk.

Сахар Гашемі – «агент змін» та «потужний каталізатор для поширення підприємництва у великих корпораціях». Вона пропонує простий набір потужних інструментів, щоб збудувати стартап-культуру у великих компаніях.

Джуда Сміт – старший пастор церкви «Churchome».

Доктор Гайді Ґрант — соціальний психолог, який досліджує, пише та розповідає про науку лідерства.

Джон Ейкафф – автор семи книг-бестселерів New York Times, включаючи останню книгу — «Саундтреки: несподіване рішення для надмірного мислення».

Лінсі Снайдер – власник та президент «In-N-Out Burger».

Стефані Чанг – здобула широке визнання як першопроходець. Вона була першою афроамериканкою-президентом великої приватної авіаційної компанії, коли очолила JetSuite.

Цьогорічний слоган – «Оголоси своє бачення!». Оскільки світ стикається з багатьма глобальними проблемами, однією з найбільш обнадійливих ознак відновлення надії є трансформація лідерства. В умовах війни увага всього світу прикута до України.

Читайте також:

Неважливо, який формат участі у Саміті ви виберете: наживо в Києві, онлайн індивідуально чи онлайн з командою. Головне, щоб те, що ви почуєте, мало для вас цінність і вивільнило ваш внутрішній потенціал для зростання та ефективності у служінні.

Увага! Кількість місць обмежена. Подія наживо у Києві – не більше 200 учасників. Онлайн-захід – 500 учасників.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button