Християнські новини

Релігійні діячі проти нав’язування Україні гендерної ідеології

Представники церков і релігійних організацій розкритикували протягування поправки до трудового кодексу на захист сексменшин, що відбулося у незаконний спосіб під тиском керівництва держави та європейських дипломатів.

Про це 19 листопада повідомив голова інформаційного управління Української православної церкви Київського патріархату архієпископ Євстратій (Зоря) на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна».

Він нагадав, що норма про заборону дискримінації за ознаками “сексуальної орієнтації” та “гендерної ідентичності” не була винесена на широке обговорення і проголосована парламентом із порушенням встановлених законом регламентних норм.

«Церкви та релігійні організації в Україні категорично виступають проти будь-якого роду дискримінації, але вони не вважають, що можна на догоду одним громадянам дискримінувати інших громадян – коли йдеться про такі речі, як свобода слова та віросповідання, це також одні з основоположних прав людини», – наголосив архієпископ. Захист сексменшин є порушенням балансу і викривлення реальності. 

Більше про те чому захист сексменшин це неправильно:

Представники церков та релігійних організацій сподіваються, що Президент України накладе вето на законопроект № 3442 у зв’язку із грубими порушеннями законодавчої процедури його розгляду.

Інститут релігійної свободи, Київ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button