Україна

Різниця у поглядах жителів різних регіонів України зникла з початку війни

З початку повномасштабного російського вторгнення різниця у поглядах жителів різних регіонів України зникла. Розбіжностей у відповідях на абсолютну більшість питань немає. Про це повідомив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович в інтерв’ю РБК-Україна.

Джерело: rbc.ua

«Нарешті Схід і Захід разом. І найголовніше, коли дивишся динаміку в регіонах і бачиш, що Західна Україна як ставилася, так і ставиться до певного питання, а всі зміни відбулися в основному на Сході і Півдні, Центральна Україна багато в чому підтягнулася, тому ідеологічний аспект істотно змінився», − підкреслив соціолог.

Антипович також зазначив, що у дослідженнях немає різниці по абсолютній більшості запитань між відповідями жителів Східної України та жителів Західної України.

За його словами, до війни українці могли казати про різницю між Сходом і Заходом, російськомовними та україномовними людьми. «Все це існувало до війни. Так от, все це зникло», − додав він.

Читайте також: 

Рівень мовної самоідентифікації українців стабільно зростає – шосте загальнонаціональне опитування

Росія стала ворогом для 100 % українців після початку війни, заявив директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович в інтерв’ю РБК-Україна.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!