Освіта

В Україну протягом тижня повернулося майже 100 тис. дітей – голова комітету Ради з питань освіти

За межами України перебуває приблизно 500 тис. українських дітей, які покинули країну через повномасштабне вторгнення Росії. Про це УНН повідомив 31 серпня голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, нардеп від «Слуги народу» Сергій Бабак.

Джерело: gordonua.com

«Приблизно 90 тис. дітей поверталося постійно потрохи до цього часу, а за останній тиждень повернулося ще майже 100 тис. дітей. Зараз за кордоном знаходиться плюс-мінус 500 тис., і вони продовжують повертатися», – сказав він.

Нардеп пов’язує те, що відбувається, з покращенням ситуації з безпекою в Україні.

«ЗСУ відвойовують наші території назад, у нас повертаються люди в Україну. За даними прем’єр-міністра [Дениса Шмигаля], які ми вчора обговорювали, у нас 28 тис. повертається щодня і 22 [тис.] їдуть. Тобто на 6 тис. кожного дня у нас [людей] стає більше», – підкреслив Бабак.

За його словами, частині дітей, яка залишилася за кордоном, або нікуди повертатися, або їхні батьки хвилюються за безпеку.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!