Новини суспільства

Кількість біженців з України зі статусом тимчасового захисту в Європі досягла майже 4,2 мільйона

Кількість біженців з України зі статусом тимчасового захисту в Європі досягла майже 4,2 мільйона. Про це повідомило управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) на своєму сайті.

Джерело: Уніан

Зазначається, що, станом на 30 вересня кількість зареєстрованих для тимчасового захисту досягла 4,183 мільйона осіб.

При цьому, за місяць з 30 серпня зростання становило 214,3 тисячі, тоді як за попередні п’ять тижнів – близько 260 тисяч. Загалом з кінця травня зареєстрованих для тимчасового захисту зафіксовано близько 1,25 мільйона.

Найбільший приріст за останній місяць показали:

  • Польща (майже 56 тисяч);
  • Німеччина (близько 39 тисяч);
  • Чехія (близько 15 тисяч);
  • Велика Британія, Румунія (близько 11 тисяч);
  • Нідерланди (близько 11 тисяч за два місяці).

Згідно з даними ООН, зібраними від національних урядів, найбільше біженців зі статусом тимчасового захисту в Польщі – 1,409 мільйона.

За даними польської Прикордонної служби, з початку війни в країну з України, прибуло 6,432 мільйона осіб, а у зворотному напрямку поїхало 4,466 мільйона.

Слідом йдуть Німеччина і Чехія, де кількість зареєстрованих для тимчасового захисту біженців з України становить відповідно 709,15 тисячі і 438,93 тисячі відповідно.

Загалом, за даними ООН на 27 вересня, з України з початку війни було зафіксовано 13,380 мільйона виїздів, тоді як в’їздів (без даних Угорщини, РФ і Білорусі й з 28 лютого) – 6,257 мільйона.

Читайте також:

Тоді найбільше українців отримали статус тимчасового захисту у Польщі − 1 мільйон 234,7 тисячі. Водночас як повідомляла польська Прикордонна служба, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну до країни прибуло 4,968 мільйона громадян, а виїхали в Україну − близько 3 мільйонів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button