Баптисти
Тренди

У Німеччині, у баптистської сім’ї ювенальна служба забрала 13 дітей

У Німеччині, у баптистської сім’ї ювенальна служба забрала 13 дітей. Причиною стали тілесні покарання дітей у родині. 21 лютого відбудеться перше судове засідання.

Джерело: A_Patz

Сім’я Бичкових, християн із церкви ЄХБ міста Марганець Дніпропетровської області у 2022 році переїхала до Німеччини. У них 13 своїх дітей, старшій дитині 16 років, молодшій 4 місяці.

Старші пішли до школи. З перших днів вони зіткнулися з упередженим ставленням з боку вчителів і сусідів. Незабаром до їхнього будинку завітали співробітники ювенальних органів. Їхнє головне запитання звучало приблизно так: «Ми знаємо, що ви баптисти, чи караєте ви своїх дітей?» Батько чесно зізнався, що так, карають. Співробітники пояснили, що за німецькими законами це заборонено і за ними стежитимуть. Відтоді дітей регулярно в школі оглядали на предмет наявності слідів побоїв і ставили провокаційні запитання про батьків.

Кілька днів тому всіх дітей забрали, старшим заламали руки й силою посадили в машину ювенальної служби.

Усіх дітей розділили в різні сім’ї, достовірно відомо, що кілька потрапили в сім’ї де «дві мами». Сім’я просить молитов.

«Досі не можу отямитися після вчорашнього відвідування сім’ї біженців, у якої забрали 13 дітей. Німеччина вляпалася по повній програмі − непробачно і ганебно! Завдяки некомпетентним і недобросовісним людям, чиновникам, сталося неподобство, кричуща несправедливість − без єдиної на те підстави розіслали по чужих сім’ях дітей, один з яких інвалід, а молодшому немовляті лише чотири місяці від народження», − пише пастор Андреас Патц, який побував в родині потерпілих.

Андреас розповідає, що після огляду документів дійшов висновку, що факти перекручені, висловлювання батьків спотворені, рішення суду − результат чиєїсь хворої уяви.

Читайте також:

«Ніколи не міг подумати, що в Німеччині таке можливо. А ось можливо. Тому соромно і боляче. У вівторок суд, задіяні адвокати, свідки, фахівці. Але ми розуміємо, що серця змінює тільки Бог. Тому величезне прохання посилено молитися», − пише пастор Патц.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. в мене є інформація як допомогти інформаційно цій сім’ї, як їм можна передати цю ссилку https://youtu.be/PcQHCsjI5Ds

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button