Медіа новиниХристиянські новини

В Україні навесні запустять Центр протидії дезінформації. Запровадження цензури?

В Україні у березні планують запустити Центр протидії дезінформації. Зараз проєкт на стадії відбору команди та затвердження концепції. Заявив міністр МКІП Олександр Ткаченко.

Даний Центр разом з іншими українськими організаціями шукатимуть дезінформацію в ЗМІ серед блогерів і лідерів громадської думки, реагуватимуть на них і сповіщатимуть про те, що певна інформація – фейк.

Особливо Центр протидії дезінформації з українськими організаціями протистоятимуть російській пропаганді.

Також цей Центр буде підвищувати медіаграмотність серед жителів України, щоб українці самі могли фільтрувати інформацію.

Ткаченко доповнив, що у планах ще створення онлайн-музею російської пропаганди з метою показати, у який спосіб працює «російська інформаційна машина».

За словами Ткаченка, ще триває підбір команди й затверджується концепція.

Ймовірно Центр запрацює у березні, заявив міністр.

Читайте також:

Такі ініціативи насторожують, адже їм буде надано право визначати, що на їхній погляд є фейком, а що правдою. А якщо правда не буде зручною, а якщо в умовах корупції можна буде купити лояльність центру? А якщо під приводом боротьби з фейками, вводиться безпрецедентна цензура і фільтрування інформації?

Ми писали, що YouTube почав війну проти християнського контенту. Тисячі видалених фільмів і десятки закритих каналів – це результат початкової фази операції, проведеної платформою YouTube. Технологічний гігант під приводом боротьби з мовою ненависті, дискримінацією і расизмом застосував безпрецедентну форму цензури, що призвело до вилучення величезної кількості ідейно правого і християнського матеріалу.

Джерела:

Украина Сейчас

Укрінформ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button