Україна

Закон «Про медіа» підписаний президентом України Володимиром Зеленським

Закон «Про медіа» підписаний президентом України Володимиром Зеленським. Як повідомляє Укрінформ, про це зазначено на сайті Верховної Ради України.

Джерело: Укрінформ

Нагадаємо, що 13 грудня 2022 року законопроєкт «Про медіа» ухвалила Верховна Рада України. Після цього, 15 грудня документ був переданий на підпис президенту. На сайті Верховної Ради України в графі «дати та стан проходження» законодавчого акту вказано, що закон повернуто із підписом Зеленського 29 грудня 2022 року.

Як інформує Суспільне, у пояснювальній записці до документа вказано, що метою законопроєкту є створення єдиної впорядкованої та взаємоузгодженої системи правових норм, спрямованих на регулювання правовідносин у сфері ЗМІ, виконання зобов’язань України перед європейськими партнерами та імплементацію норм європейського законодавства в національне законодавство.

Серед іншого, закон містить засудження «дискримінації» за сумнозвісними ознаками СОГІ – «сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності». Уже саме вживання у законодавстві формулювання цих ознак передбачає, що держава виходить із того, що люди – це не чоловіки та жінки, а носії різноманітних «гендерних ідентичностей» (хоч водночас закон містить згадки і про стать).

Читайте також:

Згідно зі ст. 36 нового закону, «На території України в медіа та на платформах спільного доступу до відео забороняється поширювати: висловлювання, що підбурюють до дискримінації чи утисків щодо окремих осіб та груп осіб на основі етнічного та соціального походження, громадянства, раси, релігії та вірувань, віку, статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, інвалідності або за іншою ознакою».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. На превеликий жаль ця – досить полемічна й суперечлива – ідея-фікс, тобто будь-що й, причому чи не стрімголов, добиватися повного членства України в ЄС (або, іншими словами, стати їй частиною, по суті, “Гейропи” – новітнього Содому) зіграла злий жарт з главою нашої держави та його командою…
    І ось тепер маємо те, що маємо: безальтернативне й швидке прийняття ВР тих скандальних законів, які легітимізують та впроваджують в Україні гендерну ідеологію та “особливі права” для огидних ЛГБТ-збоченців…
    І дуже схоже, що Володимир Зеленський і сам то не надто заперечує ці нові “цінності” сучасної ліво-ліберальної західної “цивілізації” . А тому, як виглядає, й так легко й сам-особисто лобіює поширення – і саме на законодавчому рівні – всієї цієї гидоти в Україні.
    Причому, цинічно порушивши обіцянку, дану ним ще в січні 2022 р. представникам ВРЦіРО.
    А саме: неодмінно консультуватися та враховувати точку зору релігійного середовища та однозгідних з ним прихильників просімейних поглядів та, загалом, традиційно-консервативної моралі при підготовці й прийнятті відповідних законопроєктів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button