Світ

В Україні є перспективи стати членом ЄС – Європейська Рада ухвалила відповідну декларацію

Під час саміту у Парижі Європейська рада ухвалила рішення щодо перспективи членства України в ЄС.

Джерело: Telegram-канал «Andriy Tsaplienko UKRAINE FIGHTS»

В декларації повідомляється, що Президент України Володимир Зеленський подав заявку України на вступ до Європейського Союзу 28 лютого 2022 року. Рада дуже швидко запропонувала Комісії подати свій висновок щодо цієї заяви відповідно до положень Договорів ЄС.

Підкреслюється, що Європейська рада визнала європейські прагнення та європейський вибір України, як зазначено в Угоді про асоціацію. При цьому, зазначає Рада, в рішенні водночас немає жодної згадки щодо пришвидшеної процедури інтеграції, на яку сподівалася Україна.

За словами членів Європейської ради, вони ще більше зміцнюватимуть зв’язки та поглиблюватимуть партнерство, щоб підтримати Україну на її європейському шляху.

«Україна належить до нашої європейської родини», – наголосила Рада.

Нагадаємо, що Уряд США виділить українцям 50 млрд доларів для реалізації гуманітарної допомоги. Про це заявила віцепрезидент США Камала Гарріс під час спільної пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Не надто велика втіха – скоро стати нашій державі членом їхньої Ґейропи…
    Ну хіба що ніяк не прогинаючись під їхній зухвалий та цинічний диктат. В т. ч. твердо й послідовно зберігаючи та відстоюючи традиційні моральні та духовні, в т. ч. сімейні та ін., цінності українського народу. Тобто – з походження і суті та змісту – саме ХРИСТИЯНСЬКІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button