Протестанти

В Чернівцях адвентисти з допомогою біблійного експонату заохочували людей до читання Біблії

Вчора на Соборній площі в 12.00 відбувся захід, метою якого було заохочення до читання Біблії. Під час заходу презентували цікавий біблійний експонат – копію боввана зі сну вавилонського царя Навуходоносора. Організаторами заходу виступили місцеві адвентисти.

Під час заходу присутнім детально розповіли історію з другого розділу книги Даниїла. Кожна частина даного боввана символічно представляла одну зі світових імперій, а саме – золота голова є Вавилоном (608-538 роки до н. е.), срібні груди – Мідо-Персією (538-331 роки до н. е.), мідний пояс – Грецією (331-168 роки до н. е.), залізні ноги – це Рим (168 р. до н. е. – 476 рік н. е.), стопи та пальці ніг частково з заліза та частково з глини – розділена Римська імперія на десять європейських націй, (476 рік н. е. – по наш час), це остготи, бургунди (Швейцарія), герули, вестготи (Іспанія), англосакси (Великобританія), франки (Франція), алемани (Німеччина), свеви (Португалія), ломбарди (Італія), вандали. Згодом при становленні середньовічного папства три нації було знищено – вандали, герули, остготи.

Присутні на площі люди отримали чудову можливість наглядно порівняти чіткі і конкретні пророцтва Біблії з невизначеними та без жодної конкретики центуріями французького алхіміка та астролога Мішеля Нострадамуса, болгарської ясновидиці Ванги, яка співпрацювала не з Богом і пророцтво якої про початок третьої світової війни в 2010 році не збулося, з астрологічними гороскопами, де після нещодавнього відкриття NASA 13-того знаку зодіаку автоматично нівелюється вся попередньо подана інформація.

Читайте також:

Подаючи правдиву історичну інформацію про точне виконання біблійних пророцтв в минулому, організатори заходу вказали на події майбутнього, які описані в другому розділі книги Даниїла – камінь, який вдарив у ноги боввана символізує Другий прихід Ісуса Христа. Це буде славна подія майбутнього, яку очікують всі християни, коли вже більше не буде сліз, горя, болю, смерті, смутку, війни та воєнних чуток. Основним месиджем заходу було запевнення, що Бог керує всім, і історія нашої планети завершиться добре, тому Біблію варто читати і Богу потрібно довіряти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button