Новини суспільстваХристиянські новини

Християни організували благодійний розпродаж, аби провести табір для дітей з інвалідністю. Долучитися може кожен!

19-25 серпня у Києві відбудеться табір ICAN fest, в якому очікують 100 дітей з інвалідністю, аби влаштувати їм 7-денне свято, подарувати увагу та підтримку, розповісти про Божу любов і, найголовніше, проявити її у служінні! Такі табори проходять вже понад 5 років. 
За даними Держстату, в Україні близько 3 млн людей з інвалідністю, з яких близько 160 тис – це діти! Дітям із інвалідністю доводиться не просто в суспільстві: проблеми в спілкуванні, відсутність можливостей для участі у різних спільнотах, подіях і т.д. Крім цього, їм часто не вистачає звичайної підтримки та мотивації. Це тільки мала частина аргументів на користь проведення інклюзивних таборів та проектів для дітей з інвалідністю в Україні.

Для того, аби влаштувати максимально безпечні й зручні умови для дітей з інвалідністю, забезпечити всім необхідним та облаштувати територію, де буде зручно дітям на візках, команда організувала благодійний онлайн розпродаж. Всі кошти з проданих речей підуть на триразове харчування, облаштування табірного простору, матеріали для активностей, екскурсії, медицину та транспортні витрати. Наразі необхідна сума – 100 тис грн. 
Пожертвувати кошти чи подарувати речі ви можете за посиланням тут
Ознайомитись із благодійним розпродажем тут.
Крім цього, небайдужі люди жертвують не тільки речі, а й свої послуги. Так, професійний трейдер Аndre Dubini вирішив продати свій індивідуальний курс з трейдінгу зі знижкою 50% і пожертвувати ці кошти для ICAN fest. У програму даного курсу входить: базові поняття, теорія трейдінгу, торгова система, ризик-менеджмент, управління капіталом, психологія трейдінгу, особисте спілкування та менторство кожен день. 
Також організатори запрошують волонтерів приєднатися до команди. Кожен, хто хоче проявити любов та послужити людям з інвалідністю, може приєднатися до команди волонтерів за посиланням тут.
Детальніше про табір ви можете дізнатися тут.
Організатором табору виступає Міжнародний благодійний фонд “Айкен“.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button