Християнські новини

В Івано-Франківську відбувся перший молитовний сніданок Прикарпаття

Молитовний сніданок Прикарпаття об’єднав навколо духовних цінностей та спільної молитви за Україну і жителів Івано-Франківщини понад 100 учасників: керівництво міста, політиків, представників місцевого самоврядування, громадських і релігійних діячів, бізнесменів та інших.
На сцені з вітальним словом до учасників заходу звернулися міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, депутати Верховної Ради України Оксана Білозір, Анатолій Матвієнко та Координатор молитовних сніданків України Павло Унгурян.
Молитовний сніданок Прикарпаття відвідав президент організації “Глобальна мережа трансформації”, відомий спікер і тренер у сфері державного управління та лідерства, пастор з 35-річним стажем доктор Марк Белайлс. Він є одним із активних учасників християнського руху Латинської Америки, який наразі є потужною силою у державотворенні, зокрема, однією з перемог руху стало обрання християнина президентом Бразилії.
Зі сцени зачитувалися місця з Біблії та звучали молитви за сиріт, за дітей з інвалідністю, за молоді сім’ї, за духовні моральні цінності серед молодих людей, за Україну тощо. На учасників заходу очікувала насичена музична програма, зокрема український струнний ансамбль при Івано-Франківській обласній філармонії «Quattro corde», гурт “5-й океан”.
“Тут є різні конфесії та політичні сили, але, не дивлячись на всі різноманітності, що є між нами, цей захід доводить, що ми можемо і повинні бути єдиними. Чому це так необхідно? Сьогодні, коли Україна стоїть перед багатьма серйозними викликами, коли ми пройшли декомунізацію, постає питання: які цінності будуть у наших дітей? Дітям треба пояснити, що Європа стала могутньою тому, що вона була християнською. Ми маємо зрозуміти, що сила тільки в Ісусі Христі”, — наголосив Координатор Національних молитовних сніданків України Павло Унгурян.
Нагадаємо, що молитовні сніданки проходять понад 67 років у США, Європарламенті, державах Європейського союзу та багатьох інших країнах світу. Вони слугують місцем духовного єднання і порозуміння провідних політків, урядовців, дипломатів, бізнесменів з усього світу.

Більше про молитовний сніданок:

В Україні за останнє десятиліття стало доброю традицією проведення щороку Національних молитовних сніданків, у яких бере участь керівництво держави, народні депутати України, парламентарі країн Євросоюзу та Конгресу США, представники дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій. Окрім цього, останні роки дану традицію підхопили обласні державні адміністрації, обласні районні ради, мерії міст та органи державної влади, які провели аналогічні заходи в більшості областей.

Джерело: reformation.r500.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button