Новини суспільстваХристиянські новини

20 лютого 2021 року відбудеться конференція «Реформаційні принципи для суспільства»

20 лютого 2021 року о 9:30 у Тернополі відбудеться конференція «Реформаційні  принципи для суспільства» під патронатом «Християнської відкритої академії». Повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на організаторів.

«Якщо Ти – небайдужий, активний, цілеспрямований Християнин, який шукає відповіді на питання: яка місія християн в суспільстві?; яким є християнське бачення різних суспільних сфер?; що кожен із нас може зробити, щоб змінити наше місто та країну?, – ти маєш бути тут!!!» – пишуть організатори.

Організатори конференції: Християнська Відкрита Академія і християнські спільноти м. Тернополя.

У програмі візьмуть участь такі спікери:

  • Ярослав Лукасік, голова правління ГО «Східноєвропейська Реформація», голова ради ХВА: «Будування та руйнування християнського світогляду європейської цивілізації! Як нам сьогодні жити в умовах знищених духовних основ?»;
  • Микола Харламенков, політолог, публіцист: «Культура і світогляд! Вплив християн!»;
  • Роман Полікровський, тричі обраний мер м. Збараж: «Особистий шлях. Покликання політика і управлінця. Чи дійсно політика така брудна?»;

Також плануються нетворки у трьох сферах:

  • вплив через освіту (організація загальноосвітніх християнських шкіл);
  • вплив через медіа;
  • вплив через спорт (тренерство як колосальний фактор впливу).

Під час конференції буде Ток-шоу, де можна отримати відповіді на свої актуальні  запитання по заданій тематиці.

Організатори заходу зобов’язуються забезпечити дотримання усіх карантинних вимог, зокрема й соціальної дистанції. Організатори просять усіх учасників поставитися відповідально, і дотримуватися норм карантинних обмежень. Вхід на конференцію у масці.

Читайте також:

Конференція відбудеться 20-го лютого 2021 року о 9:30 за адресою: м. Тернопіль, готель «GardenHall», вул. Митрополита Шептицького, 30.

Вхід вільний для усіх охочих, які зареєструвалися. Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/13kDWOS6koVhjE5EVopg3DXRu0glg6kWCH2p6CEHQ16U/edit?usp=drivesdk

[expert_review_faq params=”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”]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button