Християнські новини

Вчені представили папірус періоду Першого храму, знайдений в Юдеї

26 жовтня в Єрусалимі експертами Управління старожитностей було представлено папірус періоду Першого храму, вік якого 2700 років. Напевно, мова йде про період, коли Юдеєю правив цар Йосія або Манасія.

Зважаючи на текст на папірусі, це свідоцтво про сплату податків при транспортуванні вина або передачі вина на склад в Єрусалим.

На прес-конференції було зазначено, що даний документ підкреслює центральну роль Єрусалиму як економічної столиці Юдейського царства у другій половині VII століття до Христа.

Більше про знахідки в Ізраїлі:

Документ повідомляє, що відповідальною за доставку вина була жінка. Зазвичай жінки у той час не займалися торгівлею, не володіли землею, чи майном. Але в окремих випадках жінка і тоді могла займатися торгівлею.

newsru.co.il

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button