Баптисти

В Одесі відбувся Другий місіонерський саміт «Missio Dei»

Близько 300 осіб зібралися на Другий місіонерський саміт «Missio Dei» в Одесі 24-26 березня. Це була довгоочікувана подія, оскільки минулого року в лютому вона була відкладена через введення воєнного стану. У конференції взяли участь члени Всеукраїнського Союзу ЄХБ, а також представники різних Церков, організацій та місій.

Джерело: telegra.ph

На саміті було проведено 7 сесій-проповідей, усі вони оберталися навколо центральної теми Missio Dei. Ключовим висновком із зустрічі було визнання служіння місією Бога. Після кожної сесії відбувалося ток-шоу із запитаннями від аудиторії. Своїми свідченнями також ділилися капелани, пастори та місіонери, які усвідомили свою роль у Божій місії та отримали цінний досвід.

Програма була зосереджена на внутрішній місії, зокрема на важливості заснування нових церков і патріотизму в служінні. Крім того, багато учасників молилися за мир та перемогу для України.

Під час конференції порушувались питання щодо зовнішніх місій, зосереджені на переоцінці та розробці стратегій служіння українських місіонерів і церков іншим народам, попри воєнний стан, що триває. Також лунали молитви за місіонерів.

Тема фінансів

Один із семінарів під час конференції провів Роман Дячук, директор місії ПБУ, на тему фінансування місіонерської роботи. Це актуальна тема, оскільки потреба у фінансовій допомозі широко обговорюється, адже кількість гуманітарної допомоги зменшується, і багато служителів стикаються з відсутністю підтримки для свого життя та служіння. Ця ситуація особливо жахлива для тих, хто переселився з територій, які перебувають під окупацією, або в зоні бойових дій.

Для підтримки служителів і місіонерів надзвичайно важливо обговорювати та навчати церкву темі фінансів. Тому варто провести тренінг зі збору коштів, оскільки доведено, що це один із найскладніших аспектів підготовки до служіння.

Читайте також:

Фінансова підтримка пастора. Що говорить Біблія?

Під час саміту місія «Перекладачі Біблії України» також поширювала книгу «Радикальна молитва», а також продемонструвала Євангеліє ромською мовою в головній залі. Крім того, у неділю в місті Одеса відбулася євангелізаційна служба, де проповідувалося Євангеліє та було представлено групу осіб, які готуються до заснування нової церкви.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button