Протестанти

Місія «Христос є відповідь» провела зустріч з командою українських місіонерів

20 жовтня пройшла чергова онлайн-зустріч місіонерів і адміністративних співробітників місії «Христос є відповідь» з різних регіонів України. Учасники розповідали про те, що відбувається в служіннях, ділилися планами, молилися за один одного і спілкувалися.

Джерело: Прес-центр місії «Христос є відповідь»

По всіх регіонах України місіонери продовжують благовістити людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служать в лікарнях, наркологічних диспансерах, в будинках для людей похилого віку, в’язницях, де проводять, в тому числі, очні клініки, а також годують голодних і допомагають вдовам.

Попри карантинні обмеження, відкриваються і нові двері для проповіді Євангелія. Геннадій Голота, служитель з Миколаєва, поділився:

«Нещодавно у нас в служінні відкрилася ще одна можливість проповідувати в наркології. Завідувач наркологічного відділення згадав мене, яким я був 25 років тому, коли сам ще був залежним. Ми з ним добре поспілкувалися, він навіть плакав, бачачи безнадійність своїх пацієнтів, і тому дав нашому служінню зелене світло. Хоча лікарні зараз закриваються через карантин, але він сказав, що наше служіння не повинно зупинятися і дав свій дозвіл, щоб я ходив і розповідав залежним про Христа, бо пам’ятав, що зі мною було і бачить, як змінилося моє життя після звернення до Бога».

Директор Місії Тарас Сень поділився подальшими планами про співпрацю з іншими країнами, а також акцентував увагу служителів на важливості розвитку стосунків як в сім’ях місіонерів, так і в служінні новонаверненим людям.

Читайте також:

У Карпатах відбулася місіонерська конференція місії «Христос є відповідь»
70 місіонерів та служителів із 13 областей України стали учасниками п’ятої звітної конференції місії «Христос є відповідь», яка відбувалася із 21 по 25 вересня у смт. Міжгір’я (Закарпатська…

 

Схожі статті

Несучи Добру звістку людям, місіонери отримують благословення і в своїх особистих життях, наприклад, звертаються до Бога їхні родичі.

Подібні зустрічі з командою служителів в Місії проводяться щомісяця.

 

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button