Україна

Українські церкви благають про більшу кількість Біблій під час війни

Біблійне товариство повідомляє про отримання «безпрецедентної» кількості запитів на Біблію від українців, оскільки країна спустошена російськими військами.

Джерело: christiantoday.com

Олександр Бабійчук, Генеральний Секретар Українського Біблійного товариства описав,  що людей відвертає той факт, що не залишилось Біблій, які б вони могли отримати.

Він розказав біль свого серця, коли пастор, прийшовши до нього в офіс, відчайдушно прагнув отримати Біблії, він просив навіть пошкоджені екземпляри.

«Коли він почув, що нічого не залишилось, він благав отримати Біблії, які були пошкоджені, з деякими відсутніми сторінками. Він сказав: “ці Біблії були б величезною цінністю для його пастви та спільноти”. Це просто розривало серце», − сказав Бабійчук.

Тепер він має на меті забезпечити та надати українцям близько 56 000 Біблій.

«Боже Слово допомагає отримати втіху, спокій та примирення для нашої нації», − каже Бабійчук.

Колега з іншого Українського Біблійного Товариства благає молитися про мир для солдат на передовій,  за український та російський уряд, щоб Дух Святий працював в їхніх серцях.

Біблійне товариство Великобританії оголосило про терміновий збір коштів, для надання більшої кількості Біблій українським церквам, солдатам та родинам.

Представник Біблійного Товариства Великобританії повідомив Christian Today: «Серед усього хаосу, безладдя війни, та жахливих гуманітарних потреб, наші колеги з Українського Біблійного Товариства повідомляють нам, що люди просять Біблії».

«Окрім їжі та ліків, пастори та працівники Біблійного товариства передають людям Боже Слово. Для нас честь співпрацювати з нашими братами та сестрами у Христі в  Україні, надаючи Біблії тим, хто потребує впевненості у тому, що Бог не забув про них у час біди».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button