СвітХристиянські новини

В Канаді закривають хоспіси, які відмовляються від евтаназії

Влада Канади припиняє державне фінансування тих хоспісів, які не погоджуються на проведення евтаназії у своїх структурах. На практиці це означає, що багато таких об’єктів будуть закриті. «Замість того, щоб розвивати культуру опіки, ми мчимо назустріч смерті», – пишуть канадські єпископи, застерігаючи владу від прискорення евтаназії.
Першою жертвою нових директив стане «Хоспіс Ірен Томас» в Ладнері, Британська Колумбія, який рішуче відмовився вбивати своїх пацієнтів. «В основному це питання грошей. Евтаназія дешевша, аніж сприяння та розвиток паліативної допомоги», – розповіла Ненсі Мейсі, засновниця та директор закладу, після того, як їй сказали, що вона не отримає державного фінансування наступного року. Його припинили в усіх хоспісах, що на 50% фінансуються державою і відмовилися від евтаназії. Міністр охорони здоров’я заявив, що «завдяки цій діяльності буде забезпечений повний доступ до евтаназії, інакше хтось може звинуватити уряд у порушенні прав людини».

Евтаназію легалізували в Канаді 2016 р. і з того часу культура смерті в цій країні щораз більше впроваджується. Сьогодні, за словами канадських єпископів, готується відкриття нового виду смерті за бажанням. Згідно із запропонованими правилами, кожна невиліковно хвора особа або будь-якою мірою неповносправна може претендувати на евтаназію. «Якби всі канадці мали доступ до кваліфікованої паліативної допомоги, менше людей вимагало б смертельної ін’єкції. Замість того, щоб розвивати культуру опіки, ми мчимо назустріч смерті», – наголошують єпископи, застерігаючи від драматичних наслідків таких рішень.

Джерело: Родина

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Примусову евтаназію вже пробували практикувати, скажімо, певний час в гітлерівській Німеччині.
    І то: усвідомивши, що такі їхні дії зустрічають невдоволення і обурення з боку, зокрема, багатьох громадян ІІІ райху – родичів і близьких тих, кого піддавали таким видам убивств, нацистські можновладці, наскільки мені відомо, змушені були дещо пригальмувати подібні експерименти…
    Тому й питається: так чим тут сучасна західна “цивілізація” принципово відрізняється від тих запекло-войовничих злочинців-людиновбивць?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!