Новини суспільстваХристиянські новини

Українська боксерка піднялася на подіум з віршем із Біблії

Українки Христина Лакійчук і Марина Стойко стали переможницями 3-го жіночого представницького турніру “Riga Ladies Boxing Cup – 2020”
На святковий подіум Христина Лакійчук вийшла у футболці, на якій був напис із Біблії: “Коня готують на день битви, але перемога — від Господа”.
Христина, яка є чотириразовою чемпіонкою України та переможницею світової гімназіади у Марокко 2018 року, тріумфувала у категорії до 54 кілограмів. У першому поєдинку Христина перемогла суперницю з Білорусії, а у фіналі справилася зі своєю співвітчизницею.

Марина здобула головну нагороду турніру у категорії до 64 кілограмів. На своєму шляху боксерка здолала шістьох суперниць – представниць Фінляндії, Ірландії, Латвії та трьох українок.
Цей турнір мав не лише турнірне значення. Потужний виступ на ньому дасть можливість дівчатам проявити свої найкращі якості й у складі збірної України з боксу, яка буде брати участь у кваліфікаціі Чемпіонату Європи та Світу. Тренером Марини Стойко є Дмитро Бутунець, Христина Лакійчук займається під орудою Віктора Цехмейстра.

Джерело: Поклик