Домашня » Новини » Вчені знайшли неймовірну фреску: “це зруйнує уявлення про Ісуса”

Вчені знайшли неймовірну фреску: “це зруйнує уявлення про Ісуса”

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Ізраїлі вченим вдалося знайти найдавніше зображення Ісуса Христа. Надзвичайно рідкісне зображення Ісуса ранньохристиянської епохи було знайдено в руїнах Шівти, великого візантійського села, в самому серці Ізраїльської пустелі Негев, пише haaretz.com

Варто відзначити, що знайдене зображення має суттєві відмінності від усіх, які були знайдені раніше. Так, на фресці зображений молодий чоловік, з кучерявим волоссям, великими очима і довгим носом.

Фреска була виявлена ​​в старовинній церкві міста Шівта на півдні Ізраїлю. Відзначається, що невелика церква використовувалася як хрестильня, а на фресці, ймовірно, зображено сцену хрещення Ісуса Христа.

Шівта знаходиться в самому серці Негева, приблизно в 40 кілометрах на південний захід від Беер-Шеви. Село було засноване в ІІ столітті нашої ери й проіснувало близько 650 років, перш ніж було покинуто в ранній ісламський період.

Шівта

Очевидно, що християни раннього християнства з богословських причин не зображували Ісуса — картини просто не вижили, тому фреска в Шівті — це найдавніше зображення Ісуса Христа.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

У Києві презентували факсимільне видання "Реймського Євангелія"

Наступна Стаття

Археологи виявили вулицю в Єрусалимі, збудовану Понтієм Пілатом

1 Прокоментуйте

  1. Валерій
    22.10.2019 в 10:49 — Відповіcти

    “на фресці, ймовірно, зображено сцену хрещення Ісуса Христа.” – нічого не маю проти, але яке слово у цій фразі для вас вбачається ключовим? 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *