Християнські новини

Вчені знайшли неймовірну фреску: “це зруйнує уявлення про Ісуса”

В Ізраїлі вченим вдалося знайти найдавніше зображення Ісуса Христа. Надзвичайно рідкісне зображення Ісуса ранньохристиянської епохи було знайдено в руїнах Шівти, великого візантійського села, в самому серці Ізраїльської пустелі Негев, пише haaretz.com
Варто відзначити, що знайдене зображення має суттєві відмінності від усіх, які були знайдені раніше. Так, на фресці зображений молодий чоловік, з кучерявим волоссям, великими очима і довгим носом.
Фреска була виявлена ​​в старовинній церкві міста Шівта на півдні Ізраїлю. Відзначається, що невелика церква використовувалася як хрестильня, а на фресці, ймовірно, зображено сцену хрещення Ісуса Христа.

Шівта знаходиться в самому серці Негева, приблизно в 40 кілометрах на південний захід від Беер-Шеви. Село було засноване в ІІ столітті нашої ери й проіснувало близько 650 років, перш ніж було покинуто в ранній ісламський період.
Шівта
Очевидно, що християни раннього християнства з богословських причин не зображували Ісуса — картини просто не вижили, тому фреска в Шівті — це найдавніше зображення Ісуса Христа.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “на фресці, ймовірно, зображено сцену хрещення Ісуса Христа.” – нічого не маю проти, але яке слово у цій фразі для вас вбачається ключовим? :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button