Новини культури

28 жовтня День бабусь та дідусів в Україні

Одне з наймиліших свят відзначають щорічно 28 жовтня в Україні – День бабусь та дідусів. І в цей день вже склалась така традиція, дарувати кімнатні рослини та бажати рідним прожити довге життя.

Джерело: unian.ua

Історія виникнення цього свята

Це тепле сімейне з’явилося нещодавно — у 2009 році. Засновником цього свята стало нідерландське Квіткове бюро. Головна ідея полягає у тому, щоб онуки в цей день вітали своїх дідусів і бабусь та дарували їм горщики з живими квітами, що символізують зв’язок поколінь.

Читайте також:

Сьогодні, 28 жовтня, в Україні та світі відзначається День бабусь і дідусів
Сьогодні, 28 жовтня, відзначаємо День бабусь і дідусів. Це миле, добре, сімейне свято, в яке онуки вітають своїх бабусь і дідусів, кажуть їм слова подяки, та й просто весело проводять час. Мета цього…

 

Якщо у вас є можливість, завітайте до своїх бабусь та дідусів, захопивши приємний подарунок або зателефонуйте, якщо немає можливості зустрітися наживо, щоб привітати їх з цим чудовим та  душевним святом. А також, можна надіслати гарну листівку, зроблену своїми руками або вітання для своїх найрідніших.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button