Християнські новини

В Індії відбулося 29 нападів індуїстів на християн

У січні натовп радикальних індуїстів 29 разів здійснив напади на християн в Індії, жоден нападник не був арештований. Міжнародна правозахисна організація засудила мовчання лідерів країни.
Організація Alliance Defending Freedom (ADF) повідомила, що тільки за січень вони зафіксували 29 випадків утисків християн в 13-и штатах Індії. В результаті нападів натовпів радикалів постраждали 26 жінок і 25 дітей. Поліція ніяк не відреагувала.
«Це ще раз доводить, що поліція покриває злочинців, які, очевидно, знайшли собі підтримку серед політичних лідерів країни», – пояснили в ADF.
У правозахисній організації відзначили, що інциденти стали настільки поширеними, що релігійні і громадські лідери не встигають на них реагувати.

Більше про переслідування та напади на християн в Індії:

«Страшно бачити, як натовпи радикалів безкарно роблять те, що хочуть, – сказала Техміна Арора, директор ADF в Індії. – Давно пора прийняти відповідні закони, щоб організатори кілька разів подумали, перш ніж збирати натовп ».

Організація ADF почала працювати в Індії в 2012 році. Вона виступає за свободу віросповідання і святість людського життя

Джерело: invictory.org   

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button