Домашня » Новини » В Індії відбулося 29 нападів індуїстів на християн

В Індії відбулося 29 нападів індуїстів на християн

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

У січні натовп радикальних індуїстів 29 разів здійснив напади на християн в Індії, жоден нападник не був арештований. Міжнародна правозахисна організація засудила мовчання лідерів країни.

Організація Alliance Defending Freedom (ADF) повідомила, що тільки за січень вони зафіксували 29 випадків утисків християн в 13-и штатах Індії. В результаті нападів натовпів радикалів постраждали 26 жінок і 25 дітей. Поліція ніяк не відреагувала.

«Це ще раз доводить, що поліція покриває злочинців, які, очевидно, знайшли собі підтримку серед політичних лідерів країни», – пояснили в ADF.

У правозахисній організації відзначили, що інциденти стали настільки поширеними, що релігійні і громадські лідери не встигають на них реагувати.

Більше про переслідування та напади на християн в Індії:

«Страшно бачити, як натовпи радикалів безкарно роблять те, що хочуть, – сказала Техміна Арора, директор ADF в Індії. – Давно пора прийняти відповідні закони, щоб організатори кілька разів подумали, перш ніж збирати натовп ».

Організація ADF почала працювати в Індії в 2012 році. Вона виступає за свободу віросповідання і святість людського життя

Джерело: invictory.org   

Попередня Стаття

В Україні відбудеться молитва проти антисемітизму та нацизму

Наступна Стаття

Президент пообіцяв зміни в сімейній політиці

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *