Про відомих

Нік Вуйчіч. Життя без рук та ніг

Навряд чи є ще такий унікальний проповідник Слова Божого, як безрукий і безногий 26-річний австралієць Нік Вуйчіч.

Його прес-конференція у Тернополі відбулася в рамках акції «Життя без нарікань». Лише раз погляд слухачів мимоволі притягнула дивна недорозвинена ступня хлопця при самому тулубі, та й то лише тому, що за її допомогою Нік дуже емоційно, наче долонею звичайної руки, жестикулював під час розмови. Лише раз, бо весь час, доки тривала прес-конференція, просто неможливо було відвести очей від його обличчя. Настільки щиро світилося воно радістю й оптимізмом.

Чому первісток Вуйчічів, жителів австралійського Мельбурна, сербів за походженням, народився саме таким, мабуть, знає лише Господь. Медики ж так і не змогли дійти висновку, чому в нормального подружжя, яке вело здоровий спосіб життя і не мало жодної поганої спадковості, раптом з’явилося таке дитя (тим більше, що молодші брат і сестра хлопця нічим не відрізняються від ровесників). Утім нещасним Нік став уже тоді, коли підріс і усвідомив, що йому недоступні найелементарніші речі й що він ніколи не зможе бути таким, як усі навколишні люди з руками й ногами.

У тринадцять хлопець випадково прочитав у журналі статтю про одного глибоко нещасного чоловіка, і після цього, каже, в його свідомості наче щось перемкнулося. «Я почав молитися не зі скаргами на те, чого не маю, а із вдячністю за те, що в мене є.

Він навчився писати, малювати, працювати за комп’ютером. Він успішно закінчив коледж і здобув ступінь бакалавра з економіки та фінансів, плануючи у майбутньому зайнятись бізнесом у сфері нерухомості.

Планів у нього – цікавих і, з огляду на нинішні здобутки, цілком реальних – взагалі стільки, що куди там багатьом фізично необмеженим ровесникам. Три роки тому Нік Вуйчіч створив організацію «Життя без кінцівок», покликану всіляко допомагати інвалідам (є у неї навіть свій сайт – www. lifewithoutlimbs.org).

Схожі статті

Завершує писати книгу про своє життя. А ще його заповітна мрія – стати найкращим у світі проповідником. «Хочу, щоби Бог використовував мене як посуд серед віруючих і невіруючих, бо я маю, що сказати людям, щоб підбадьорити їх сміливо зустрічати виклики і вирішувати свої проблеми».

12 лютого 2012 року Нік Вуйчич одружився на дуже красивій дівчині Канае Міахере. Весілля відбулося в Каліфорнії, а медовий місяць молодята провели на Гаваях. 14 лютого 2013 року в Ніка і Канае народився син, якого назвали Кійоши Джеймс Вуйчич.

За свої роки він побував у 42 країнах світу, виступив перед двома мільйонами людей. І завжди та скрізь його слухали, затамувавши подих, люди плакали, вишиковувались у черги, щоб тільки мати змогу підійти до нього, обняти чи обмінятись хоч кількома словами.

«Я їжджу світом і розказую людям як прийшов до глибокої віри і любові до Господа, Який створив мене ось таким, як ви бачите, – каже Нік. – Я не маю мільйонів, щоб матеріально допомогти інвалідам чи іншим, хто потерпає. Але я можу дати їм віру. Можу власним прикладом переконати, що вихід є з будь-яких обставин і що кожен завжди має можливість змінити своє життя на краще, якщо прийме Бога в серце і повністю довіриться Йому».

Підготував
Анатолій Якобчук

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button