СвітХристиянські новини

Понад 5000 християн Білорусі підписали відкритий лист з вимогою зупинити насильство

Понад 5000 християн Білорусі за 2 тижні підписали відкритий лист з вимогою зупинити насильство, відновити законність і провести нові президентські вибори. Повідомляє БОГ.NEWS.
В листі йдеться:

«Впевнені, що виконання цих вимог зніме претензії громадян Білорусі до влади та відновить громадський спокій. Ми співчуваємо всім постраждалим. Серця християн Білорусі та двері наших церков відкриті для тих, хто потребує допомоги, незалежно від політичних уподобань».

Відкритий лист підписали протоієрей Георгій Рой з Гродно, вітебський католицький священик Віктор Жук, доцент Мінської духовної академії Сергій Шатровський, пастори протестантських церков Леонід Вороненко, Антоні Бокун, Тарас Тельковскій та інші. Також громадський діяч Змітер Дашкевич, співголова оргкомітету з питань створення партії «Білоруська християнська демократія» Георгій Дмитрук, засновниця сайту Kroplia.by Ольга Северінець, музикант Олександр Патліс і актриса Анна Харланчук-Южакова.
Збір підписів триває.
Читайте також:

БОГ.NEWS нагадує, що 9 серпня 2020 року, відразу після оголошення попередніх результатів голосування, по всій території Білорусі розгорнулися масові протести. Причиною стала підозра у фальсифікації підсумків виборів на користь чинного президента Олександра Лукашенка. Для протидії масовим акціям правоохоронні органи застосували проти протестувальників насильство, з’явилися відомості про жертви та зниклих безвісти. Офіційні дані про кількість затриманих не називаються. Протести тривають досі.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button