СвітХристиянські новини

Індія приймає законопроект про громадянство з релігійними вимогами

Індія ввела новий закон, який визначає, хто має право на громадянство. Певним чином, законопроект про внесення змін до громадянства (CAB) – це юридичний прояв зростаючих настроїв в Індії, які вказують, що бути індійцями — це бути індуїстами. І цей закон, і настрої в країні суперечать тому що уряд Індії світським, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на mnnonline.org.
У понеділок Комісія США з питань міжнародної релігійної свободи оприлюднила заяву, що викликає занепокоєння щодо законопроекту про громадянство Індії. У заяві USCIRF також зазначається, “якщо закон пройде в обох палатах парламенту, уряд Сполучених Штатів повинен розглянути санкції проти міністра внутрішніх справ та інших урядовців”.
У середу закон пройшов у нижній палаті парламенту. Потім у четвер він пройшов у верхній палаті парламенту Індії.
BBC News повідомляє, що раніше закони Індії заважали нелегальним іммігрантам з Пакистану, Бангладеш та Афганістану стати громадянами Індії. Тепер новий закон змінює це, збільшуючи незручний тиск на мусульман у країні.

“Ну, це цікавий закон, оскільки він надає людям з Пакистану, людям з Бангладеш, які приїхали в Індію, громадянство, якщо вони не є мусульманами, які є більшістю в цих країнах. І так, це щось, що ґрунтується не на громадянстві просто на релігії, і тому відбулися протести », – говорить Неттлтон, прессекретар “Голосу Мучеників”.

І мусульмани, і індуїсти вийшли на вулиці, висловивши своє невдоволення новим законом. Мусульмани хочуть знати, “чому мусульмани не включаються до громадянства?” Для індусів існує розчарування, що їх країна зараз дозволяє людям приїжджати з іноземних країн і вільніше отримувати громадянство.
На початку цього року світ спостерігав, як Індія позбавила мусульманську більшість регіону Кашмір своєї автономії. Зараз багато хто не можуть зрозуміти, що означає новий закон для християн в Індії.

В даний час християни включаються до закону як кваліфікована релігія з громадянством. Але невідомо, як цей закон буде застосовуватися на практиці.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button