Домашня » Новини » Індія приймає законопроект про громадянство з релігійними вимогами

Індія приймає законопроект про громадянство з релігійними вимогами

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Індія ввела новий закон, який визначає, хто має право на громадянство. Певним чином, законопроект про внесення змін до громадянства (CAB) – це юридичний прояв зростаючих настроїв в Індії, які вказують, що бути індійцями — це бути індуїстами. І цей закон, і настрої в країні суперечать тому що уряд Індії світським, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на mnnonline.org.

У понеділок Комісія США з питань міжнародної релігійної свободи оприлюднила заяву, що викликає занепокоєння щодо законопроекту про громадянство Індії. У заяві USCIRF також зазначається, “якщо закон пройде в обох палатах парламенту, уряд Сполучених Штатів повинен розглянути санкції проти міністра внутрішніх справ та інших урядовців”.

У середу закон пройшов у нижній палаті парламенту. Потім у четвер він пройшов у верхній палаті парламенту Індії.

BBC News повідомляє, що раніше закони Індії заважали нелегальним іммігрантам з Пакистану, Бангладеш та Афганістану стати громадянами Індії. Тепер новий закон змінює це, збільшуючи незручний тиск на мусульман у країні.

“Ну, це цікавий закон, оскільки він надає людям з Пакистану, людям з Бангладеш, які приїхали в Індію, громадянство, якщо вони не є мусульманами, які є більшістю в цих країнах. І так, це щось, що ґрунтується не на громадянстві просто на релігії, і тому відбулися протести », – говорить Неттлтон, прессекретар “Голосу Мучеників”.

І мусульмани, і індуїсти вийшли на вулиці, висловивши своє невдоволення новим законом. Мусульмани хочуть знати, “чому мусульмани не включаються до громадянства?” Для індусів існує розчарування, що їх країна зараз дозволяє людям приїжджати з іноземних країн і вільніше отримувати громадянство.

На початку цього року світ спостерігав, як Індія позбавила мусульманську більшість регіону Кашмір своєї автономії. Зараз багато хто не можуть зрозуміти, що означає новий закон для християн в Індії.

В даний час християни включаються до закону як кваліфікована релігія з громадянством. Але невідомо, як цей закон буде застосовуватися на практиці.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

17 грудня депутати будуть голосувати за закон який обмежує свободу совісті

Наступна Стаття

Ґендерні ініціативи політиків на жіночому конгресі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *