СвітХристиянські новини

Організація по боротьбі з педофілами: «Статистика жахлива, ми потрібні дітям»

Проблему педофілії не можна обійти стороною. Випадки торгівлі та насильства над дітьми набирають обертів в неймовірних кількостях. У світі понад два мільйони дітей постраждали від педофілів. Це відбувається не тільки в бідних країнах, де батьки експлуатують своїх дітей, щоб вижити. Також потенційних жертв шукають через соцмережі, такі як Інстаграм, Тік-Ток. 
У США для боротьби з педофілією і торгівлею дітьми Тім Баллард створив оперативну групу Operation Underground Railroad. За 2020 рік вони врятували 631 дитину надали допомогу в арешті 1149 торговців і педофілів.
США зайняли 1 місце за злочинами, які пов’язані з експлуатацією дітей, і входять в топ-3 країн призначення, куди торговці хочуть привезти дітей. Дитяча порнографія, жорстоке поводження, торгівля людьми й навіть збір органів. Діти щодня піддаються жорстокому поводженню, тисячі з них щороку відправляють в розвинені країни, такі як Сполучені Штати й Канада. Вік дітей варіюється від малюка до підлітка.

Тім Баллард заснував OUR у 2013 році. З того часу він організовує заходи на національному та міжнародному рівні, щоб зупинити торгівлю дітьми й педофілію. Робота Балларда включає в себе розробку програмного забезпечення та інтернет-досліджень, щоб потрапити в мережі, в яких наркоторговці здійснюють обмін дитячою порнографією. Тім надав допомогу в навчанні багатьох співробітників правоохоронних органів.

«2020 рік є був жахливим для наших дітей. Повідомлення про випадки насильства над дітьми в цьому році на мільйони вище, ніж в минулому. Це не дрібниця і не теорія змови, це саме швидкозростаюче злочинне підприємство у світі. Ми потрібні дітям, – поділився Тім на своїй сторінці в Facebook.
«Ми зібрали фахівців з боротьби з торгівлею дітьми. Це колишні ЦРУ, ФБР, Морські котики, Зелені берети і т.д. Ми дбаємо про те, щоб винні були притягнуті до відповідальності й доставлені в таке місце, де вони більше ніколи не зможуть зашкодити дітям. Потім дітей відправлять в кращі притулки й установи світу, щоб почати їх реабілітацію. Ми залишаємося з ними на зв’язку протягом усього процесу, поки вони не отримають повного зцілення», – йдеться в описі організації Operation Underground Railroad.

Тім разом з командою регулярно публікують історії дітей, яких вони звільнили. Ось одна з них.
«Мене звуть Рама. Я вірив, що моє життя завжди буде на вулицях, і я помру там. Я не бачив виходу. Все почалося з того, що одного разу, на жаль, я зустрівся не з тим хлопцем. Американський турист купив мене для сексуальної експлуатації, коли мені було всього 10 років. Я мало знав про Америку, але я бачив обличчя чоловіків з грошима і без серця. В їх очах було зло. Я думав, що звикну до всього насильства з часом. Я відчував себе занімілим, але ніколи не приймав це. Я завжди хотів, щоб одного разу все закінчилося, але здавалося, що це занадто добре, щоб бути правдою.
Одного разу я зустрів хорошого чоловіка, який рятує дітей. Він сказав мені, що я можу залишити це життя позаду. Мені знадобилося багато часу, щоб повністю повірити ему.Он привів мене в гарне місце, і я залишився. Я бачив в очах людей там, що вони хвилюються про мене, але мені було важко повірити. Вони були терплячі і люблячі, і ніколи не змушували мене робити щось насильно. Мені допомогли зв’язатися з хорошими лікарями, щоб у мене були необхідні ліки. Потім я вирішив полетіти в США, щоб дати свідчення проти мого торговця.
Зараз я бачу себе молодим чоловіком, який стоїть чогось більшого, ніж просто сума грошей. Сьогодні у мене своя квартира, я працюю, і дивовижна команда, яка часто відвідує мене. Мій торговець одного разу сказав мені, що я помру на вулицях. Він був не правий».
Подібних історій, на жаль, дуже багато. І не всі вони добре закінчуються. Педофілія – проблема, про яку не так багато говорять, але яка набирає жахливих обертів. Так в Німеччині нещодавно була розкрита найбільша педофільська мережа країні. У неї входили не менше 30 тисяч інтернет-користувачів, які обмінювалися дитячою порнографією й обговорювали насильницькі дії проти малолітніх. Учасники мережі давали один одному консультації, якими заспокійливими засобами присипляти дітей перед згвалтуванням, закликали один одного не придушувати свої сексуальні бажання, домовлялися про обмін дітьми й навіть організовували групові зґвалтування.
Мережа була названа міжнародною, проте її ядро ​​складають німецькомовні користувачі. Лише невелика частина підозрюваних, які переховуються за нікнеймами, одного разу постане перед судом, в тому числі тому, що через обмежені технічних ресурсів не всі отримані докази виходить зберегти, досліджувати й долучити до справи. До теперішнього часу слідчі зуміли ідентифікувати 72 підозрюваних і врятувати 44 жертви,
Все це говорить про те, що ми потрібні дітям.

Анна Сутуріна, спеціально для БОГ.NEWS

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button